Kawasaki W 650 (2006)

Vlastník motoletec
Vloženo 15.9.2019
Aktualizováno 17.12.2021

Říkám jí Prdlačka.
Přestali mě bavit dnešní dokonalé oplastované motorky.

První dojmy - Sedí se na tom podobně jako na kejvačce. Docela mě překvapil motor. Z prvu jsem myslel, že je to líná lemra, která se nedá točit. Ale opak je pravdou.

Doplňky na motorce - Na motorku jsem raději namontoval padáky, páč jsem to poslal do zatáčky jak jsem zvyklý a nějak mi to ujelo po centrálním stojánku. Naštěstí jsem to ustál, stojánek šel dolů.

Chtěl jsem něco retro na čem jsem začínal: chrom, drátěná kola, kulaté světlo, nakopávačka. A trochu mi začalo chybět v něčem se vrtat a leštit chromy. S porovnáním dnešníma motorka je nedokonalá a to jsem přesně chtěl, trošku se s motorkou poprat.
Nebudu se tady rozepisovat o výkonu a atd. Je to taková lepší Jawa 350/639.
Na motorce dost fouká, dálnicím se vyhýbám. Né, že by neměla výkon, ale je to nuda.
Spotřeba cca 4,5-5L což je fajn.

Snekofon
Snekofon napsal 18.12.21 v 10:45 8b.

hansdorf: akorát je motorka už neaktivní - což bylo asi jediné co bylo na profilu motorky aktualizováno. Jinak W650 je krásný počin a díky nakopávačce má u mně navrch proti W800 - i když jindy ctím objem na prvním místě No ale protože motorka už je evidentně u jiného vlastníka, tak body dolů (holt komentář bez bodování vložit nešel)

hansdorf
hansdorf napsal 18.12.21 v 06:55 10b.

Správný přístup k dnešní době , naháč je prostě nejlepší
Hodně to vzhledem připomíná Triumph Bonneville

pigi79
pigi79 napsal 26.12.19 v 17:51 10b.

Moc pěkná klasika, taky po ní koukám už asi rok, ale pěkný kus je vždy až někde na druhém konci Německa

Hooorus
Hooorus napsal 19.09.19 v 12:59

Zdar,
to slysim poprve ze nekde drel centralem.
Asi budes prvni, kdo vyrobi na Wcku spalouchy na zadni gume

At te dlouho bavi !

OldiesGSX1400
OldiesGSX1400 napsal 16.09.19 v 19:08 10b.

Tahle tě bavit nepřestane