renocar_unor

Vlastník Fasces
Vloženo 14.9.2019
Aktualizováno 3.3.2024

Vloženo: 13.03.2020, Uskutečněno: 13.03.2020, Zhlédnuto: 119x

K tomu není co napsat, prostě doplňky. Ochrana gufer na přední vidlice Kriega, krytka zadního ABS Touratech, krytka pumpy na zadní brzdě Touratech, rozšíření zadní brzdy Touratech.

Aktualizace 19.5.2021
Ochrana gufer předních vidlic Kriega vydrží cca rok. Jsou to neopreny se suchým zipem, který nevydrží. Já jsem je sundaval dvakrát a sucháč už moc nedržel. Pořídil jsem neopreny od Acerbis, které se navléknou na vidlice po celé délce.

Aktualizace 31.12.2023
Neopreny, které jsem doposud používal, jsou dobré. Měly jen jednu vadu, nedali se sundat. Teď zkouším chrániče vidlic, též od Acerbis. Jsou na zip a tak je mohu dle potřeby sundat a vyčistit nečistoty.

conny08 (2) napsal 15.03.2020 v 20:38

Ahoj ta ochrana gufer je moc hezká mám ji už v košíku ale teď ji objedn?m pasuje tam dobře?

2lizard (8) napsal 13.03.2020 v 17:25

Místo toho neoprenu jsi tam měl dát spíše Ochranný kroužek od SKF...naprostá pecka, ale otázka, zda dělají i takové průměru, na tu uzoučké vidle T700.

• Motorka na cestách

Přátelé a kamarádi. Pro ty z Vás, kteří rádi cestují, posílám odkaz na stránky, které se tímto tématem zabývají. Cesty budu na stránky průběžně doplňovat a najdete tam i zajímavá videa z YouTube. Některá souvisí s cestop

Typ: Reportáž
    Vloženo: 27.09.2020
    Uskutečněno: 12.03.2024
  • Nové plasty a náhrada za karbon

Pokud se Vám nechce utrácet velké peníze za karbon, našel jsem jedno povedené řešení. Firma Camel ADV Product začala vyrábět některé plasty na výměnu. Konkrétně vím o bočních plastech a plastových krytech vidlic. V nabí

Vloženo: 22.02.2024
    Uskutečněno: 22.02.2024
  • Kryty rámu Acerbis

Každý majitel Tenérky po čase zjistí, že má ošoupaný rám nad stupačkami, hlavně na pravé straně. Dosud jsem to řešil černou samolepkou, kterou jsem rámu přizpůsobil a do díry v rámu jsem dal plastové záslepky. Na interne

Vloženo: 31.12.2023
    Uskutečněno: 31.12.2023