Yamaha Tenere 700 (2019)

Vloženo 14.9.2019
Aktualizováno 23.4.2024

Servis 10 000 - Yamaha Kabourek a montáž doplňků

Vloženo: 07.12.2019, Uskutečněno: 07.12.2019, Zhlédnuto: 75x

7.12.2019 jsem si motorku převzal do domácí péče. Po velké cestě jsem přenechal servis na Yamaha Kabourek v Písku a udělal jsem dobře. Na motorce mi udělali pravidelný servis, vyčištění, odbahnění a následnou konzervaci. Motorku jsem si vyzvedával jako novou. K tomu všemu jsem si nechal namontovat zásuvku na USB, plně stavitelné a sklápěcí páčky, nechal jsem motorku přezout na zimní pneu (přední MOTOZ Tractinator ENDURO S/T a zadní MOTOZ Tractinator DEZERT). Konečně i vyměním kryty páček, koupil jsem Acerbis Rally III bez výztuhy. Proběhla výměna gripů za Progrip Rally pěnové.

Servis Pana Kabourka můžu jen doporučit.

Aktualizace 25.2.2022
Páčky od firmy Rutan jsem prodal. Důvod prodeje je jednoduchý. Spojku jsem vyměnil za hydraulickou od Magura . Aby obě páčky byly stejné, tak jsem dokoupil brzdovou páčku od Brembo , která je o jeden centimetr kratší.

Aktualizace 25.2.2023
Od doby montáže krytů páček Acerbis Rally III uplynul nějaký ten čas. Letos jsem montoval druhý pár a v únorové vyjížďce mi motorka spadla vcelku do měkkého a kryt se rozlomil. Proto jsem si řekl, že je na čase změna a koupil jsem sice znovu Acerbis, ale model X-Factory. Mají hliníkovou výztuhu po celé délce a snad vydrží mnohem víc než Rally III. Motorce tyto kryty také sluší a funkčnost zjistím brzy.

• Motorka na cestách

Přátelé a kamarádi. Pro ty z Vás, kteří rádi cestují, posílám odkaz na stránky, které se tímto tématem zabývají. Cesty budu na stránky průběžně doplňovat a najdete tam i zajímavá videa z YouTube. Některá souvisí s cestop

Typ: Reportáž
    Vloženo: 27.09.2020
    Uskutečněno: 12.03.2024
  • Nové plasty a náhrada za karbon

Pokud se Vám nechce utrácet velké peníze za karbon, našel jsem jedno povedené řešení. Firma Camel ADV Product začala vyrábět některé plasty na výměnu. Konkrétně vím o bočních plastech a plastových krytech vidlic. V nabí

Vloženo: 22.02.2024
    Uskutečněno: 22.02.2024
  • Kryty rámu Acerbis

Každý majitel Tenérky po čase zjistí, že má ošoupaný rám nad stupačkami, hlavně na pravé straně. Dosud jsem to řešil černou samolepkou, kterou jsem rámu přizpůsobil a do díry v rámu jsem dal plastové záslepky. Na interne

Vloženo: 31.12.2023
    Uskutečněno: 31.12.2023