Suzuki RM-Z450 (2013)

Yamaha YZ 450F: důvod neuveden
Kawasaki KX 450F: důvod neuveden
Honda CRF 450 F: důvod neuveden
KTM 450 SX: důvod neuveden

První dojmy - V celku krásně plynulý nástup výkonu. Horší spojka jak je člověk rozmazlený z KTM která měla maguru :-D Docela je znát váha v zatáčkách. Všechny tyhle věci jsou pouze o zvyku.

Po EXC 300 jsem hledal moto co je určené čistě na mx tratě. 250 ve 4t už jsem měl a řekl jsme si že vyzkouším 450.Měl jsem vyhlídlou Yamahu yz450f 2008 zachovalou ale ta mi unikla.A z čista jasna mi byla nabídnuta tahle RMZ za luxusní peníz.Neváhal jsem a jel pro ni.Pochází od jednoho týpka který bydlí 4 km odemne a vůbec jsem nevěděl že tam někdo má takovou motorku k prodeji.Motrka je po prvním majteli který od nova najel 66mth.Motor je krásně tichý,a celkově motorka je v dost zachovalém stavu.Je vidět že nejel ani kládu.Motorku jsem si přivezl vyměnil olej nastavil páčky ,tlumiče a hned jsem jí jel otestovat na trat´.Super podvozek který krásně funguje.Čekal jsem že se s motorkou budu prát v zatáčkách,ale není to tak hrozné.Líbí se mi jak má motorka hodně výkonu a dost odpustí tak že skoky jsou na pohodu a dlouhé rovinky na tratích motorka krásně pobere aniž by byla přetočená jak 250 ve 4t. Jediný co mohu vytknout je ta váha motoru na kterou jsem nebyl tolik zvyklí u 2t.
PS: Hooodně musím nabrat fyzičku na ruce