BMW S 1000 R (2014)

Vlastník j.r.ewuing
Vloženo 11.9.2019
Aktualizováno 20.3.2021

Ked sa objavilo v inzercii S1000R s 10 000km a servisnou historiou,tak som nevahal

Motorka koupena od Paulluss - Fakt ferovy predajca s ustretovym pristupom

První dojmy - Kedze uz jedno BMW S1000R 2014 vlastnim,tak som presne vedel,co mam ocakavat.Predavajuci bol prvym majitelom,motorka mala nizky najazd KM a kompletnu servisnu historiu

Motorku bych doporučil pro - Skusenemu riderovi

Doplňky na motorce - Padaky,priplatkovy vyfuk Akrapovic a LED smerovky

Cervene BMW S1000R,co k nemu povedat?Posledne mesiace sezony 2019 som odjazdil na mojej modrej S1000R a ked v inzercii vyskocil tento kusok s kompletnou historiou a s 10 500km na tacho,tak som po nom hned skocil.Motorka ma zaujimavy dizajn,silny motor,brzdy Brembo (nie monobloky),quickshifter smerom hore a kopec elektronickych vychytavok (elektronicky nastavitelny podvozok,jazdne rezimy,ABS na oboch kolesach,tempomat,vyhrievane rukovate atd).Dojmy po prvych kilometroch su nasledovne:
- motor je neskutocny (priebeh/vykon/odozva)
-quickshifter funguje fakt bez zavahania
-brzdy BREMBO s ABS Bosch netreba komentovat
-vyfuk Akrapovic striela pekne aj s katalyzatorom
Mody som nejako extra neskusal,po nastartovani je tam predvoleny Road,ten zmenim na Dynamic Pro a cely cas na nom aj jazdim.
Nedavno som zobral BMW na celodenne jazdenie na okruhu,kedze okruhovka stale strajkuje a zajazdil som cas 2:28.219 na Slovakiaringu,takze seriova S1000R na slickoch sa nezlakne ani okruhu.Na tomto BMW S1000R je fabricky osadena koncovkou vyfuku Akrapovic a tiez ma priplatkove LED blinkre.Neskutocne sa mi paci ten neopozerany 'skulavy' sci-fi dizajn a posed za sirokym volantom,ktory umoznuje pilotovi manevrovat s neuveritelnou lakhostou ...

PYTEL1
PYTEL1 napsal 18.09.19 v 06:12 10b.