Anketa Křišťálová Lupa 2019: Podpořte nás a hlasujte pro web Motorkáři.cz v kategorii Zájmové weby.

Triumph Street Triple (2010)

Vlastník GabčaTRXTriple
Vloženo 10.9.2019
Aktualizováno 10.9.2019

Prostě láska na první dobrou ;)
V době pořízení jsem byla ještě bez papírů a tak jsem dala na pocit, intuici a taky trochu na recenze a doporučení. Vyšlo to ;)

První dojmy - Sedla na první pohled, vzhledem k tomu že sem v době koupě byla ještě bez papírů. Teďjezdím a fakt mi sedí. Lehká, nízká (sníženo přes pružinu), příjemná. Motor krásně tahá už od nižších stupňů.

Motorku bych doporučil pro - malé ženy jistě ocení že dosáhnou a také nižší hmotnost. Street sedne spíše menším postavám. Vyšší se tam hůř skládají a taky na ní vypadají jako na bonbónu ;)

Na radu kamaráda a taky načtených recenzí, mám jen 158 a tak jsem si nemohla vybírat. Přes pružinu snížená a dosáhnu v pohodě.
Silný motor, dobře tahá už od spodu, Pro mne zatím dobře ovladatelná, i díky nižší hmotnosti. Jediné mínus je původní stojan, kdy při snížení motorky spatně stojí. Musím vyřešit zkrácením stojanu.
Asi trochu nevýhoda bude posed pro delší cestování. Je to spíše elegantní mašina na cesty kolem komína ;)

Brusíno
Brusíno napsal 11.09.19 v 11:32 10b.

Ten ženskej posez je prostě nezaměnitelnej

jiřus69
jiřus69 napsal 10.09.19 v 22:46 10b.

Fotka jak z MATRIXU
Dobrá volba

Brukev
Brukev napsal 10.09.19 v 21:17 10b.

Myslím ze dobrá volba