Moto Guzzi V85 TT (2019)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 48 záznamů

Drpa
Drpa napsal 18.01.21 v 23:27

Samozřejmě chápu rozhodnutí a hořkost. Mě Vulcanu a Tracerovi se kterými ani po 30k kilometrech sem neměl závadu by bylo obrovský sklamání mít závadu hned po vyjetí z showroomu. A pak další a další.

Já sem pořídil model Travel, kdy sám doufám všechny ty čidlo-olejo-chcanco problémy jsou pošéfovaný.
Trochu sem se cukal když sem četl, že je to spíš scrambler ... a on vlastně je. Hlavně doufám že moje generace bude držet a budu se na ni moct spolehnout a jen lít olej a seřizovat ventily.

Díky za popis i těch negativních věcí, ne každej dokáže podupat "svůj stroj" za kterej vyplázl přes 300k
Taky držím palec ať nemáš dalšího černýho petra :)

bruttopyr
bruttopyr napsal 13.01.21 v 18:46 10b.

Slušná recenze!
Držím palce, ať další motorka funguje dle představ.

alterego
alterego napsal 14.12.20 v 17:24 10b.

Díky za tvůj popis, deník a hlavně zkušenosti. Vím, že už Guzzinu nemáš, ale tímhle profilem pomáháš spoustě dalších nadšenců...

Lucasbiker napsal 18.08.20 v 11:22

Drpa> Už mě nebavilo se potkávat s majiteli v servisu Ne, tak hrozné to nebylo, ale rozhodně to není zázrak kvality a spolehlivosti. Hlavně mi začal chybět výkon na předjetí, resp. ten motor má dost úzké využitelné pásmo otáček, pořád nutno řadit. Tak pokukuju po něčem silnějším a zatím je ve vedení V-strom 1050 s Afrikou 1100.

Drpa
Drpa napsal 18.08.20 v 11:04 10b.

Co se stalo že již není aktivní ? :-/

Hrochowitz
Hrochowitz napsal 12.08.20 v 10:56 10b.

Ahoj, psal jsem Ti zprávu, jestli bys neměl nějaké info ohledně toho deflektoru a plotny na topcase, chtěl bych je taky pořídit. Těch deflektorů je na ebayi spousty a chtěl bych nějaký bezpečný a funkční a takovou plotnu jsem našel jenom z Itálie, tak jestli je to ona. Kdybys mi dal nějaké info, byl bych Ti vděčný. Díky

valivali
valivali napsal 30.07.20 v 16:08 10b.

za deset, Stelvio sice zmizelo, ale tohle se jim povedlo

Dickee
Dickee napsal 23.05.20 v 19:13 10b.

Pěkná recenze. Hezky jsem si početl. Mám už ji také, črvenobílou, doma a teď ji zajíždím. Ať slouží dobře a dělá radost.

Yura
Yura napsal 14.04.20 v 21:04 10b.

A ještě hodnocení, jako vždy jsem na to zapomněl - 10b. Omluva

Yura
Yura napsal 14.04.20 v 21:01

Ahoj,
Skvěle napsaná recenze na motorku. Přesně takto to má vypadat
U mě nyní dozrává rozhodnutí, že tento stroj patrně příští jaro obsadí mou garáž (samozřejmě pokud vše vyjde, přece jen je to balík peněz a letos to bohužel už nedám). Stále se ve mě pere svědomí, zda Afriku nebo tuhle Italku, ale zároveň stále víc vítězí právě vítr z Apeninského poloostrova je to krásná motorka. Ještě jsem na ní nejel, mám předběžně domluvenou zkušební jízdu u dvou prodejců, a ta rozhodne.
Přeji ať stroj slouží, a díky za přínosné informace

Bebel17
Bebel17 napsal 07.04.20 v 23:02

opravdu...(nedáva mi možnosť bodovat kua..)

Bebel17
Bebel17 napsal 07.04.20 v 23:01

Jasné, že...10b

Lucasbiker napsal 25.03.20 v 19:42

jid> Ohledně plexi už se mě pár lidí ptalo-aktualizoval jsem proto zápis v Deníku motorky-"ERMAX plexi" a přidal své zkušenosti s ním po najetých cca 2tis.km, aby si to mohli pročíst i všichni ostatní. Výškově určitě Ermax bohatě stačí i pro mých cca 183cm.

jid
jid napsal 25.03.20 v 10:55 9b.

Ahoj, mám stejnou motorku v červené barvě, řeším teď štítek. ten původní je zoufalství a ani originál turistický moc nefungoval. Je ten od Ermax dostačující.? Měřím 170 cm. Děkuji za odpověď. Jinak jsem s "guzinou" spokojen, tedy až na ten štítek. A tvoje hodnocení je věcné.

dreamerCZ1977
dreamerCZ1977 napsal 10.03.20 v 14:42

Tak koukám, že ses nakonec opravdu rozhod pro ZARD. Veliká paráda.
Jelikož o ní stále uvažuju chtěl jsem se zeptat kolik na tuhle italskou svůdnici platíš ročně havarijko, máš-li ho? To bude asi raneček, což?

Mann
Mann napsal 11.02.20 v 21:42 10b.

Nekonformní motocykl Italové si na štěstí vždycky šlapali svoji cestičku a to je jen dobře Euronorma "zabíjí" všechny současné motorky. Výsledkem jsou zadušené motory a výfuky přes 1/4 biku Ale jak čtu, řešení už máš Ať se ti vesele rajzuje kde si zamaneš.

petr1000001
petr1000001 napsal 07.11.19 v 21:08 10b.

Jakoby na oplátku
Mně se tahle líbila v té žluté a jsem rád,že jsem se o ní teď od tebe dočetl že je povedená.
Doporučoval jsem jí jako jednu z variant kamarádovi,sice až po africe
Ale mně se líbí

Drapalik77
Drapalik77 napsal 31.10.19 v 06:33 10b.

Pěkný popis motorky. Jak si psal k mé modrá je dobrá. Taky jsem šel původně po jiné barvě, ale naživo je tahle super. I o tvojí jsem chvíli uvažoval, ale hned byla pryč a teď vím kde. Příběh prvního majitele je zajímavý. Užívej si ji, je opravdu co. Ať slouží.

oldyno
oldyno napsal 11.10.19 v 05:26 10b.

Jsem rád, že v Mandelu se posunuli zase o kousek dál. Toto totiž nemá chybu

Animals21
Animals21 napsal 08.10.19 v 14:29 10b.

Supr recenze, rád jsem si početl řešil jsem tuhle Guzzi nedávno s kolegou a ta motorka má obrovský potenciál být výjimečně spolehlivá. A design se opravdu povedl

staroch30
staroch30 napsal 20.09.19 v 19:19 10b.

to je teda super popis. Je moc pěkná. Ty výstražné blinkry, to máš úlně v poho. Kdybyses projel na brevě, to bys čuměl, kde tam jsou Uprostřed na budíkách, skoro tam nedošáhnu. To je teprve ergonomie.
Hodně šťastných km a kolama dolů.

Lucasbiker napsal 17.09.19 v 20:40

Ještě jednou všem díky moc za komentáře! Nahrál jsem zvuk Guzziny, pro ty, kteří jí třeba ještě neslyšeli a je zde volně ke stažení v sekci "Zvuky". Snad to bude s laďákem lepší
Jak tu někdo psal o těch ovladačích na řidítkách: Zaprvé, nejsou plastové, ale kovové, plastová jsou jen tlačítka. Jejich zpracování mi přijde dobré, působí naopak poměrně hodnotně(dle vkusu každého soudruha) ale je třeba přivyknout, pokud je někdo zvyklý na japonce. Na MG nedávají tlačítka moc zpětné vazby a jsou hůře ergonomicky řešené. Např. výstražné blinkry bych uvítal na levé ruce, jsem zvyklý je používat jako poděkování, když mě někdo pustí předjet(a to jde s rukou na plynu dost těžko) Každopádně na ovladače se dá bez problémů zvyknout, jen je to jako vše na Guzzi tak trochu jiné Třeba s tlačítkem blinkrů nemám problém, funguje spolehlivě, po získání správného grifu.
A že by Guzzi nějak výrazněji topila na nohy mi vůbec nepřijde, ale v tropech jsem s ní ještě nejel, tak budeme vidět napřesrok

Taliján
Taliján napsal 17.09.19 v 00:00 10b.

vyzkousel jsem a je skvela.

Jofré
Jofré napsal 16.09.19 v 15:16 10b.

Fakt super popsaný osobní zkušenosti. Zajímalo by mě, jak to topí na nohy, v letních dnech nad 25 st. C na své Brevě 1100 raději nejezdím.

Sema
Sema napsal 16.09.19 v 13:24

Paráda

jiřus69
jiřus69 napsal 16.09.19 v 11:03 10b.

Nejlepší recenze na MG, kterou jsem tu četl. Je vidět, ze jsi přesně věděl, co chceš a očekáváš od nové motorky a to se ti taky s touto volbou splnilo. Líbí se mi i barevná kombinace. Pěkné fotky. Jasných 10. A ať s ní zažíváš skvěle věci.

tomcruise77
tomcruise77 napsal 16.09.19 v 06:21 10b.

Honzus75
Honzus75 napsal 14.09.19 v 10:48 10b.

Krásná pětaosmdesátka, ať dělá jen radost. 10b

dreamerCZ1977
dreamerCZ1977 napsal 13.09.19 v 22:31

Moc gratuluju k motorce. A závidím. Já se do ní taky zamiloval hned na první pohled a jelikož jsem do té doby uvažoval o malém Stromu, je to náhlé vzplanutí rázem sranda za sto tisíc navíc

Jinak co se týká výfuku mrkni na Zard. Já jestli se mi poštěstí tuhle krásku vlastnit, tak ve výfuku mám jasno.
Zní skvěle, ostatně posuď sám:

Vypadá skvěle a na batmanovskou otázku "a dělá se i v černé?" je odpověď ANO ;)

Tak ať to jezdí.

dzonnek
dzonnek napsal 13.09.19 v 09:54 10b.

Parada

dzonnek
dzonnek napsal 13.09.19 v 09:54

Parádní volba stroje. Pěkný popis a věřím tomu že bude dělat jen radost. Najel jsem na tomto stroji jen pár km ale musím uznat že mě velice prekvapila a to pozitivně. Pohodlí a krasne to jede to jsem nečekal. Tempomat je opravdu vyborny. A s těmi blinkry neměl sem s nima žádný problém. Pak když jsem presedl na me Griso připadal jsem si že jedu na divokém kanci

Davcoun
Davcoun napsal 12.09.19 v 19:44 10b.

Pitrz
Pitrz napsal 12.09.19 v 19:31 10b.

Krásná motorka.

sedlson
sedlson napsal 12.09.19 v 17:55 10b.

Co dodat, 10b za kozzu, 10b za recenzi.

Kostelník
Kostelník napsal 12.09.19 v 15:48 10b.

Krásná! Gratuluji.

kazacher
kazacher napsal 12.09.19 v 12:07 10b.

Paradní popis, ty barvy jsou mnohem méně křiklavé, ale stejně se mi víc libí červeno bílá.
Každopádně jedna věc mi na té motorce neseděla a to ty "levné" plastové přepínače jak z nějakých hraček a taky, že blinkr necvaká když ho pouštíš a vypínáš. Asi jsem japoncem zhýčkaný :)

dzarmil
dzarmil napsal 11.09.19 v 19:45

Pro mně je MOTO GUZZI určitě srdcová záležitost a v této barevné kombinaci se mi zamlouvá asi nejvíce...,čekám jenam na MG zelenou...,tu bych si pořídil já .Co jiného popřát než radost a potěšení z jízdy,ale to je vsedle MG asi normální .

biosák
biosák napsal 10.09.19 v 19:28 10b.

Tak ta je,užívej

M1r3k_cz
M1r3k_cz napsal 10.09.19 v 10:35 10b.

Výborný popis, děkuji a gratuluji k motorce. Láká mě ta "bezúdržbovost" a pohodové svezení.

vencysta
vencysta napsal 10.09.19 v 10:18 10b.

Přeji stejné nadšení, jaké mám z této motorky já

DejvGSR
DejvGSR napsal 10.09.19 v 07:47 10b.

Konečně skvělá recenze o velmi zajímavém stroji. Docela bych tento stroj rád vyzkoušel. Bohužel již také začínám hledat pohodlí a rozmazlování palubními systémy.

31081
31081 napsal 10.09.19 v 07:39 10b.

pkKun
pkKun napsal 09.09.19 v 21:15 10b.

Za volbu a popis

TRA
TRA napsal 09.09.19 v 21:08 10b.

Je to výborná motorka pro každý den, ať dělá radost.

Lucasbiker napsal 09.09.19 v 20:52

Díky chlapi za komentáře, budu se snažit trochu udržovat profil a pokud možno i Deník motorky

spike-cz
spike-cz napsal 09.09.19 v 20:13 10b.

Krásný popis. Doufám budeš psát deník a zkušenosti a zážitky budou přibývat. Ke guzzině gratuluju. Po Stelviu to doufám bude moje další motorka.
Sušická První kozí je legenda...
Vítej do klubu guzzistů a vždy kolama dolů

Milan1963
Milan1963 napsal 09.09.19 v 19:15 10b.

Pěkná, at' ti i dál dělá radost.

abbany
abbany napsal 09.09.19 v 18:41 10b.

MG správná volba, když se do ní zamiluješ, jen těžko vyměníš.
Hezký barva. J servisuju u První Kozí v Sušici. taky supr chlápíci.
mnoho šťastných km.