renocar_unor

Yamaha FZ1 N (2007)

Vlastník wyatt
Vloženo 8.9.2019
Aktualizováno 8.9.2019

Krásná, silná, spolehlivá, prostě super naked :)

KTM 690 SMC R: stále cena
Triumph Speed Triple: prodejce s fz byl rychlejší

První dojmy - Už jsem s FZ1N párkrát jel, protože ho má i kámoš, takže jsem věděl do čeho jdu. Jen jsem hledal kus, co mě padne do oka. Je to silná svině, u který člověk musí přemýšlet, než zatáhne za plyn, aby jí dostal nad 6000 otáček :)

Motorku bych doporučil pro - Pro někoho, kdo už má něco najeto :)

Doplňky na motorce - Padáky, klín pod motorem, PP páčky, IXIL výfuk, držák spz, pp olejová zátka v barvě :D

Po starší sestře FZS 1000 jsem se rozhodl, že chci něco lehčího, tak jsem si koupil KTM 690 SM, bohužel jezdím se samýma pacošema, co mají ss nebo nakedy, tak jsem se musel přizpůsobit. Volba byla jasná, ss nechci, motarda zatím taky ne, zbyl mi naked. Když jsem se rozhodoval, co koupím, rozhodoval jsem se mezi Speedem a FZ1N ( kapotu neee :D ). Zkusil jsem napsat na pár inzerátů a nakonec se mi ozval pán kousek od Zlína, že se můžeme domluvit. Nebylo to tak daleko, tak jsem nelenil a zajel se podívat. A bylo, v sobotu jsem prodal KTM a v neděli jsem hned vezl FZ domů. Co se motoru týče, už se toho tady napsalo dost, je to rok 2007, takže v nízkých otáčkách necuká, jako u kámoše, který má 2006. Do 6000 otáček FZ hodnej poslušnej bike, co moc "nejede", ale jak se tato hranice překročí, stává se z nej rozzuřený hovado, co jede, jak zběsilý :D Brzdy podle mě super, ikdyž by neuškodily pancéřky, podvozek je proti KTM měkčí, ale to se vyladí. Moto má najeto necelých 20 000km a je po jediném majiteli, který ji kupoval v CZ, takže je historie jasná. Takže snad žádný servis potřebovat nebudu, krom obyčejných věcí, co si udělám doma sám. Na FZ se dá určitě dobře cestovat, ale kdybych chtěl cestovat, určitě si koupím verzi Fazer.

Ruprecht_1
Ruprecht_1 napsal 29.11.19 v 11:07 10b.

Co dodat? No prostě krásná

PYTEL1
PYTEL1 napsal 18.09.19 v 06:32 10b.

Hříbek
Hříbek napsal 09.09.19 v 10:26 10b.

Moc pěkný FZ1 taky mám teď FZS jak jsi měl ty, můžeš prosímtě porovnat? zajímá mě jestli tah odspodu je opravdu o tolik slabší, nebo zda fakt cuká ? jinak asi ve všem lepší, co? dík

TF88
TF88 napsal 09.09.19 v 07:41

FZ1N!

TF88
TF88 napsal 09.09.19 v 07:31 10b.

FZ1N!