KTM 690 Supermoto (2007)

Vlastník wyatt
Vloženo 8.9.2019
Aktualizováno 8.9.2019

Super zábavná motorka, na supermoto trochu těžší, ale na blbnutí kolem komína parádní výběr.

KTM 690 SMC R: cena :)

První dojmy - První svezení bylo zajímavý, nevěděl jsem, kam si mám vůbec sednout. po ujetí pár kilometrů bylo jasno a já si vezl motorku druhý den domů. Nejlepší, co na "kačence" bylo, tak jednoznačně zvuk. Dvojice laděných výfuků značky Creptus vydávaly pří přidání plynu brutální zvuk. :)

Motorku bych doporučil pro - Jak pro začínající jezdce, kteří nemají v hlavě nasráno, tak pro zkušené piloty, co chtějí potrápit ss v zatáčkách.

Doplňky na motorce - Dvojice laděných výfuků Creptus, CNC páčky, blástry, padáky do os kol, držák na ktm brašnu a ktm brašna(později odmontována), plexi k moto :)

Vždy jsem chtěl zkusit supermoto, ostrá cross předělaná na sm není nic pro mě, hlavně skrz servisní intervaly a krom toho jezdím s partou kluků, co mají naked nebo ss. Po svezení na "kačence" bylo jasno. Druhý den jsem jí vezl domů. Pozornost kolemjdoucích byla super, děti ukazovaly palec nahoru, starší si klepali na čelo :D Laďáky by měli dávat rovnou na motorku :D Po VTR a FZS mě trochu chyběl výkon, ale to Kačka uměla vynahradit v zatáčkách. Ovladatelnost byla příkladná a po zakoupení nových pneu a pohrání si s podvozkem se to ještě zlepšilo. Jezdím sám, takže jsem hned odmontoval stupačky spolujezdce :) Někdo ještě řeší spotřebu na moto? Na to asi nebudu nic psát, tankuju pouze Vervu :) Neměl jsem jí dlouho, takže jsem nemusel řešit žádnou poruchu, naštěstí. Ale je to jednovál, tak snad by to nemuselo být tak strašný, nevím :D Ikdyž je to supermoto, v terénu si to nějak moc představit neumím. Jezdil jsem jen silnice a myslím, že tam je její místo.
Ale už dělá radost dalšímu majiteli.