Yamaha Tenere 700 (2019)

Vlastník Max_FX
Vloženo 7.9.2019
Aktualizováno 8.9.2019

Motocykl jsem koupil naslepo, jelikož na zkušební jízdu jsem se ani nedostal.

Honda CRF 250L: Nebyla k dostání v mých končinách
Honda CRF1000L Africa Twin Adventure Spo: Trochu velká na moji výšku a cenovka příliš vysoko
Honda CB 500X: Neměl jsem příležitost vidět na vlastní oči

První dojmy - Motocykl mi padl hned do ruky, ikdyž je to velký stroj manipulace je hračka. Někomu se nelíbí mě však ano. Žádné složité nastavování kde čeho před startem (palivové mapy, trakce a X-nastavení). Prostě jen sednout nastartovat a jet!

Doplňky na motorce - originál plotna zadní s madlama
čekám na centrální stojan

Chtěl jsem něco, co pojede nebude vibrovat a dusit se jako starší model XT s originál výfukem. Když se tam však dá jiný výfuk moto jede, ale je hlučnější. U tohohle stroje je to něco zcela jiného. Zvuk je velmi příjemný a tichý. To je přesně co jsem hledal proti otravným sousedům.
Stroj je zatím v záběhu. Motor má velmi příjemný chod a je přívětivý uvidíme jaká to bude raketa po záběhu (1000+ km).
Podvozek mi vyhovuje tak jak je nastaven z továrny, brzdy jsou zatím ještě mdlé, ale doufám, že se vzpamatují až si sednou.
úložný prostor je po zadním sedlem, ale minimální takže batoh nebo tank vak.

Čekám na český návod (owners manual) prej se překládá a bude mi dodán se zpožděním mám je německý.

WIMPY
WIMPY napsal 10.09.19 v 08:51 10b.

Hezký stroj!!! Tato barevná kombinace je moc pěkná. Tak ať dělá jen radost.

mekky32
mekky32 napsal 08.09.19 v 20:53 10b.

Ti řeknu odvaha koupit naslepo ale pokud Ti sedla , tak je to super, užívej

Jawamaha
Jawamaha napsal 08.09.19 v 08:44 10b.

Taky jsem motorku kupoval naslepo, projel jsem se až když původní majitel odjel.. Za chvíli tomu bude deset let.. Ať slouží