Kawasaki Z 750R (2011)

Vlastník libac22
Vloženo 7.9.2019
Aktualizováno 27.6.2021

Je to bestie na dvou kolech která mě sakra moc baví !

Suzuki GSR 750: Zdála se mě jak bez duše ...

První dojmy - Když sem na to poprvé sedl , sakra funguje vůbec otáčkoměr ( ručička furt dole ) ale když jsme se poznali tak už nám leze nahoru výš a výš :D

Motorku bych doporučil pro - Motorka pro všechny lidi co si chtějí užít sportovnější jízdu , ale i to nějaký cestování nejenom kolem komína . Zase mě ruplo v bedně a byla na čase změna a jsem za ní rád , prostě motorky jsou můj život a tak to i zůstane ámen :D

Doplňky na motorce - CNC páčky , rolny a přešití sedel od Rutana , padáky , gripy , závažíčka do řidítek a plexi Barracuda , ukazatel zařazené rychlosti , tankpad Onedesign , led blinkry , Brake Light pro , Barracuda držák SPZ + led osvětlení , zadní blatniček a kryt řetězu Barracuda , Memjet Evo , CNC uzávěr oleje , karbonový chránič bot , laděný výfuk Akrapovič a tónované zadní světlo .

Je to hravá a nezkutečně zábavná bestie která chce ze sebe ždímat víc a víc a od 7 tisíc se jí to daří moc dobře .
Motor je hodně zábavnej a jak jsem už psal od 7 tis. se zblázní a snaží se mě zabít , ale já se jen tak nedám .
Na její váhu a není to zrovna vyhublá ludra , je hravá a do zatáček jí ani nemusím nijak přemlouvat a proto jí žeru .
Úložný prostor pod sedačkou spolujezdce je parodie , protože tam je jen hromada kabelů a relátek a prostor nikde :/
Brzdy nejsou takové že by vystrašily , ale co je hlavní nevadnou a plní svojí funkci bez problémů .

Fishbnik
Fishbnik napsal 29.03.24 v 22:12 10b.

Super

JA-NE
JA-NE napsal 07.12.20 v 12:07 10b.

Boli casy ked som po nej porezal pekne si to snou davas

Angelika
Angelika napsal 30.04.20 v 10:54 10b.

Áách ...ano, ano...krásnááá

Trinnlee
Trinnlee napsal 29.03.20 v 19:05 10b.

Pekna moto...nahod vic fotek at si ji muzem prohlednout jak vypada s temi doplnky...jinak super...

jo
jo napsal 09.02.20 v 21:53 10b.

Pěkná mašina i doplňky. Ať dělá radost.