Kawasaki Z 750R (2011)

Vlastník libac22
Vloženo 7.9.2019
Aktualizováno 7.9.2019

Je to bestie na dvou kolech která mě sakra moc baví !

Suzuki GSR 750: Zdála se mě jak bez duše ...

První dojmy - Když sem na to poprvé sedl , sakra funguje vůbec otáčkoměr ( ručička furt dole ) ale když jsme se poznali tak už nám leze nahoru výš a výš :D

Motorku bych doporučil pro - Motorka pro všechny lidi co si chtějí užít sportovnější jízdu , ale i to nějaký cestování nejenom kolem komína . Zase mě ruplo v bedně a byla na čase změna a jsem za ní rád , prostě motorky jsou můj život a tak to i zůstane ámen :D

Doplňky na motorce - CNC páčky , plexi Barracuda , ukazatel zařazené rychlosti , tankpad , led blinkry , Brake Light pro , Barracuda držák SPZ + led osvětlení , zadní blatniček a kryt řetězu Barracuda , Memjet Evo a laděný výfuk Akrapovič

Je to hravá a nezkutečně zábavná bestie která chce ze sebe ždímat víc a víc a od 7 tisíc se jí to daří moc dobře .
Motor je hodně zábavnej a jak jsem už psal od 7 tis. se zblázní a snaží se mě zabít , ale já se jen tak nedám .
Na její váhu a není to zrovna vyhublá ludra , je hravá a do zatáček jí ani nemusím nijak přemlouvat a proto jí žeru .
Úložný prostor pod sedačkou spolujezdce je parodie , protože tam je jen hromada kabelů a relátek a prostor nikde :/
Brzdy nejsou takové že by vystrašily , ale co je hlavní nevadnou a plní svojí funkci bez problémů .

PYTEL1
PYTEL1 napsal 13.09.19 v 11:15 10b.

p.epanica
p.epanica napsal 12.09.19 v 17:00 10b.

Furt kolama dolů ...

ahoj22
ahoj22 napsal 08.09.19 v 18:48 10b.