Boom Trikes Boom Low rider (1997)

Vlastník Doctor1
Vloženo 6.9.2019
Aktualizováno 18.1.2020

Jsem celkem ortodoxní na špice,vzduch a karburátor,proto dostala přednost volba na starší ročník,vzhledově se co nejvíce podobající chopperu,s boxerem VW 1600 v karburátorové verzi.Dnešní novodobé UFA mne moc neberou,i když výkon je úplně někde jinde.

Motorka koupena od Dovoz.

První dojmy - Specifická jízda oproti chopperu,která se nedá popsat ale jen zažít.Po koupi rozebráno do posledního šroubku.Dva roky laborování a vymýšlení jak byla chvilka času.Výsledkem je tento stroj přesně dle mých představ.Fota sice už nejsou úplně aktuální,ještě proběhlo pár vizuélních úprav,konečný stav dodám snad později.

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny blázny,kterým už je jízda na chopperu málo(ale taky je jednou za čas vystrčím z garáže),a chtějí jezdit pohodlněji.

Doplňky na motorce - Je jich tolik,že to nemá cenu ani vypisovat.Vše jen leštěná nerez a chrom.Skoro nic nelze sériově koupit,tak se musí vymýšlet a vyrábět tzv.na koleně.Za zmínku snad stojí světelná rampa s natáčecími světly ve směru jízdy.

Co napsat?Specifický stroj a jízda.Před dvěma lety bez sebemenších zkušeností jsem byl při koupi postaven před hotovou věc dopravit se přes 500 kilometrů domů,což se šťastně povedlo,ale se zjištěním,že trike oproti klasickým moto,jak jsem zvyklý skoro vůbec nebrzdí.Ale jde jen o zvyk a musí se s tím při jízdě počítat.Jinak pohodlí a jízdní vlastnosti vynikající,v zatáčkách se člověk může vyřádit a stroj sedí jako přibitý.Letos absolvování i dovolené spolu s karavanem,byly trochu obavy jak se souprava bude chovat,ale nad očekávání jsem byl překvapen jak dobře se jelo.

Motorka00
Motorka00 napsal 14.02.23 v 19:31 10b.

Povedená mašina , spoustu krásných kilometrů

spider002
spider002 napsal 22.10.22 v 21:29

Na důchod bych chtěl taky něco takového

Dfrost
Dfrost napsal 13.07.21 v 22:28 10b.

Parádně vymazlený trike.

yvannavy
yvannavy napsal 16.07.20 v 07:59 10b.

Včera jsem to viděl na vlastní oči...co dodat. Vymazlená paráda!!!

pavsa66
pavsa66 napsal 18.04.20 v 19:31 10b.

Nádhera