Boom Trikes Boom Low rider (1997)

Vlastník Doctor1
Vloženo 6.9.2019
Aktualizováno 7.9.2019

Jsem celkem ortodoxní na špice,vzduch a karburátor,proto dostala přednost volba na starší ročník,vzhledově se co nejvíce podobající chopperu,s boxerem VW 1600 v karburátorové verzi.Dnešní novodobé UFA mne moc neberou,i když výkon je úplně někde jinde.

Motorka koupena od Dovoz.

První dojmy - Specifická jízda oproti chopperu,která se nedá popsat ale jen zažít.Po koupi rozebráno do posledního šroubku.Dva roky laborování a vymýšlení jak byla chvilka času.Výsledkem je tento stroj přesně dle mých představ.Fota sice už nejsou úplně aktuální,ještě proběhlo pár vizuélních úprav,konečný stav dodám snad později.

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny blázny,kterým už je jízda na chopperu málo(ale taky je jednou za čas vystrčím z garáže),a chtějí jezdit pohodlněji.

Doplňky na motorce - Je jich tolik,že to nemá cenu ani vypisovat.Vše jen leštěná nerez a chrom.Skoro nic nelze sériově koupit,tak se musí vymýšlet a vyrábět tzv.na koleně.Za zmínku snad stojí světelná rampa s natáčecími světly ve směru jízdy.

Co napsat?Specifický stroj a jízda.Před dvěma lety bez sebemenších zkušeností jsem byl při koupi postaven před hotovou věc dopravit se přes 500 kilometrů domů,což se šťastně povedlo,ale se zjištěním,že trike oproti klasickým moto,jak jsem zvyklý skoro vůbec nebrzdí.Ale jde jen o zvyk a musí se s tím při jízdě počítat.Jinak pohodlí a jízdní vlastnosti vynikající,v zatáčkách se člověk může vyřádit a stroj sedí jako přibitý.Letos absolvování i dovolené spolu s karavanem,byly trochu obavy jak se souprava bude chovat,ale nad očekávání jsem byl překvapen jak dobře se jelo.

Kudry666
Kudry666 napsal 13.09.19 v 20:43 10b.

Furt se mi líbí tříkolky. Ale beru to jako zadní dvířka k tomu nejhoršímu co se mi může stát na motorce Ale jinak

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 07.09.19 v 13:06 10b.

čus doktore, na co jsi se to dal?
Ale jo hezká strojovna i s pojízdným obývákem a ložnicí že ?
Tak přeju hodně šťastných kilometrů a pohodu v křesle .

Zub47
Zub47 napsal 07.09.19 v 05:16 10b.

Parádní