Suzuki SV 650S (2004)

Vlastník Ma-Gor
Vloženo 4.9.2019
Aktualizováno 26.10.2021

Stara, ale pohodova motorka kolem komina..

První dojmy - prvni otoceni heftem na 8000 otacek mi vykouzlilo usmev na tvari.

Motorku bych doporučil pro - Vsude ctu, jak je SV vhodne pro zacatecniky a pro holky. S tim si dovolim nesouhlasit. Ackoliv je to moje prvni velka motorka, jezdim odmalicka a par stroju uz jsem si vyzkousel zaridit. Tim chci rict, ze na dvku kolech par desitek tisic mam, ale stale citim velky rozdil mezi mnou a jezdcema, kteri to maji fakt v ruce.. SV nebrzdi, nema zadny asistent a dvouval je pekne vzteklej, uplne krasne umi zablokovat zadni kolo. Je tezky na predek a dost nepohodlny (185)..uz jsem ridil hbitejsi motorky...prestoze tohle vsechno mi "vadi", uvedomim si, ze mi dava plnohodnotny moto zazitek za 50 tisic a nesere se(zatim). Takze sumasumarum super.

Doplňky na motorce - Vyfuk Titan, vyssi plexi a tankvak.

Stroj jsem si vybral kvuli cenonvce. Vybiral jsem velkou motorku do 50ti tisic a SV je designove pro me za tu cenu asi jedinou volbou. Moc motorek, ktere nevypadaji na svuj vek v teto cene moc neni. Dvouvalec je prijemny, bere odspoda a clovek nemusi tolik tocit. Ac se divim, zatim (8000km) mi vykon nechybi. Je ho tak akorat..zatim..