Moto Guzzi Norge 1200 (2006)

Vlastník Thorien
Vloženo 2.9.2019
Aktualizováno 16.4.2024

cas na zmenu po R850R .. nieco cestovnejsie

První dojmy - BMW stale povazujem za velmi vydarene motorky ..ovsem guzzi ma dostala zvukom vyzorom .. to ako si spokojne odbafne .. to je nieco co si nemozem nechat ujst. A ponuku ktoru som dostal od kamarata ktory ju predaval sa neodmieta.

Doplňky na motorce - vyhrev sedadla, vyssie plexi, zvysok je original

Po par rokoch na Rku od BMW som sa rozhodol poobzerat po niecom cestovnejsom .. predsa len na blbnutie po okoli bolo R850R viac nez dostacujuce ovsem pri rychlostiach bliziacich sa k najvyssim povolenym sa komfort vytracal.
Obzeral som nejake RTcka .. predsa len nech si hovori kto chce co chce telelever ma nieco do seba ... retiazku som nechcel .. na udrziavanie som asi velmi lenivy a cistit a mazat retaz po kazdom vylete sa mi vobec nechce .. takze motorky len s kardanom ... vylucil som aj cestne endura .. predsa len do terenu ma to velmi netaha a polnu cestu prejdem s hocicim ...
Stale som ovsem nenasiel nic co by ma zaujalo (priznajme si to aj cenou) ked zrazu volal kamarat ze ide pozriet na MG norge ci by som nezbehol s nim ... tak sme sli .. v skratke ... kupil ju lebo sa do nej zamiloval .. ovsem po par tyzdnoch sa mi zdoveril ze sa mu na nej nejazdi dobre ... ze predsa len ide hladat nieco ine ... a tak som mu ponukol ze ju od neho kupim, kedze som sa medzitym stihol do nej zamilovat aj ja :D ... no co .. zanovita ...trochu hlucna talianka ktora vam da vediet o sebe aby ste ju neignorovali.
Mame za sebou mensi vylet po Slovensku .. nejakych 1000km .. .a stale viac sa mi paci !!!

Tak už má nového majiteľa.

jardakavan
jardakavan napsal 31.10.19 v 17:37 10b.

Taky mám okrem iného několik tisíc kilometrů po Slovensku a vždy super. Myslím, že nebudeš litovat

staroch30
staroch30 napsal 03.09.19 v 20:40 10b.

Krása! Blahopřeju a hodně km kolama dolů Pěkně napsáno, že - trochu hlučná italka, co vám dá vědět, abyste ju neignorovali...

Pupi04
Pupi04 napsal 02.09.19 v 17:13 10b.

Hezký koráb na cestu

Milan1963
Milan1963 napsal 02.09.19 v 14:56 10b.