Yamaha XV 535 Virago (1997)

Vlastník widowmaker
Vloženo 2.9.2019
Aktualizováno 15.8.2022

Nové těsnění pod hlavu, přebroušení ventilových sedel, výměna gufer na ventilech

Vloženo: 07.01.2020, Uskutečněno: 25.12.2019, Stav tachometru: 62000 km, Zhlédnuto: 14x

Kvůli úniku oleje zpod zadní hlavy jsem se rozhodl, že to přes svátky udělám.
Sundal jsem nejdříva zadní válec a hlavu, po složení přední. Všude nová těsnění.
Zabroušené ventily, nová gufera a všechno vyčištěno a nastavení ventilových vůlí.
Jsem rád, že jsem se tam podíval, válce nejsou vydřené, a někdo se v tom kdysi hrabal, protože těsnění pod hlavama už bylo použité víckrát (dost poškrábané od čištění). Rozvody už taky nejsou původní a lišty nemají jediný škrábanec.

Teď budou na řadě karburátory, spojka, pak pořádně očistit i spodek motoru, nalakovat víka motoru a směle to složit. :)

Nakonec baterku a nové obutí a můžem jezdit dál.

• servis

Nová spojka, olej, filtry, olej v kardanu, seřízené ventily, vyčištěné karburátory, motorka složená, ještě objednané nové membrány a těsnění na plovákové komory a bude to pojízdný..https://img.motofotky.cz/upload/images/

Typ: Údržba
    Vloženo: 22.03.2020
    Uskutečněno: 22.03.2020
  • Regulátor dobíjení

Motorka přestala dobíjet, zjistil jsem to už koncem září. Proměřením statoru jsem onen vyloučil. takže regulátor. A měl jsem pár možností, jak to vyřešit.. Buďto originál na Partsdepot za nějakých 6500, nebo bazarový s t

Typ: Oprava
    Vloženo: 05.11.2019
    Uskutečněno: 05.11.2019
  • první delší výjezd

14 Dní spolu, byla by škoda nevyužít pěknýho víkendu v půlce záři.. Máme spolu skoro 1000 km a dneska 260 km vyjížďka. Nepomuk, Strakonice, Vimperk a pak přes Modravu na Rudu a přes Klatovy zpět.. Docela jsem si na ní

Vloženo: 17.09.2019
    Uskutečněno: 15.09.2019