Yamaha TDM 900 (2005)

Vlastník Uncelsam
Vloženo 1.9.2019
Aktualizováno 18.12.2022

Pohodové svezení jak kolem komína tak i na delší výlety a i po městě s ní nemám problém. Prostě motorka ke každodenní potřebě a využití.

Motorka koupena od FIRMA:PRO+MOTO (Vyškov-Město) - Super jednání, řekl bych na rovinu.

Suzuki DL 1000 V-Strom: důvod neuveden

První dojmy - Po delší době (cca 15 let) jsem zase sednul na velkou motorku. Ale sžít se s TDM-kem jde celkem rychle. Tuhle motorku si určitě nekoupí závodník, ale spíš někdo, kdo ví co chce a čeká a i pokud dlouho nejezdil nebo vůbec s trochou rozumu se pomalu rozjezdí a pak už to jde samo.

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil asi i začátečníkovi. Pokud se s motorkou budete seznamovat pomalu a získávat zkušenosti neutrhne vám ruce ani vás jinak nepřekvapí záludnostmi.

Doplňky na motorce - Na motorku jsem pořídil zatím kufr 49l, který je velmi praktický! Chytám se na vyšší plexi a nějaké ty padáky.

Chtěl jsem hlavně univerzální motorku, se kterou budu moct jet na výlet, dovolenou a nebo na malý nákup do města nebo do práce. Na které bude pohodlný posez.
S motorkou jsem letos (2019 najel něco přes 5000 km) a zatím spokojenost. Příjemné pohodlné svezení. Spotřeba kolem 5 l ať už jedete jakkoliv.
Myslím, že většina lidí, kteří chtějí TDM-ko vědí co chtějí, něco si už přečetli a jdou do toho a TDM-ko jim pak dělá radost.

hellboy265
hellboy265 napsal 01.09.19 v 22:08 10b.

Jojo tak nějak to asi bude