Harley Davidson VRSCDX Night Rod Special custom (2008)

Vlastník Danek0077
Vloženo 31.8.2019
Aktualizováno 20.7.2023

Byla to láska na první pohled

Motorka koupena od FIRMA:AUTOMOTOEVROPA (Vestec) - Naprostá spokojenost, jsou tam profíci.

První dojmy - Trošku obavu z první jízdy jsem opravdu měl. Zkušenosti s "novější motorkou" motorkou nemám prakticky žádné, do teď jsem jezdil párkrát do roka na starém HD WLC z roku 1942 a ten se ovládá, přeci jenom, trošku jinak. Ale abych se vrátil k samotné první zkušební jízdě... Kamarád mi jí vyvezl kousek za bazar mimo hlavní silnici...Sednu na ní, nastartuji, zařadím a pomalu se rozjíždím... První zatáčku projíždím zhruba padesátikilometrovou rychlostí a po jejím projetím jsem si uvědomil, že je to super, že je to přesně to po čem jsem už pár let toužil:-). A tak jsem jí koupil...

Doplňky na motorce - Laděné výfuky od firmy Kess Tech s elektronicky uzavíratelnou klapkou, zadní tlumiče
se stavitelnou tuhostí, padací rám HD, org. odnímatelné brašny VRSC, kožený kryt airboxu, přední blinkry se daly z řidítek níž.

Je to pekelně nádhernej stroj už od pohledu..

Perfektně se mi na ní sedí i se fajn ovládá. Z čeho se měl jedině trochu obavu byla ta zadní pneumatika o šíři 240mm. Lidé říkali, že se motorka bude blbě ovládat v zatáčkách, ale mně to vůbec nepřijde. Možná je to tím, že je to má první novější motorka a tak jí nemám s čím srovnat.

Jinak výkon je fantastickej, ještě jsem se neodvážil jí vytočit víc než 6000 otáček, to přijde později...

Až budu mít víc zkušeností, doplním je sem.

Po pár letech jsem se rozhodnul změnit vzhled motorky a přizpůsobit ho k obrazu svému. Hádéčko dostalo širší zadní pneumatiku 280mm, vzduchové tlumiče Arnott, kratší zadní blatnik, sedlo pro jednoho a rovnější řidítka.
Teď už jsem naprosto spokojen:)))

papriks
papriks napsal 08.11.20 v 16:43 10b.

Peknej kousek. Nekdy muzeme vyrazit Praha okoli jezdim casto

Heavyrider
Heavyrider napsal 14.10.19 v 22:58 10b.

Night rod je parádní takže užívej

TF88
TF88 napsal 02.09.19 v 19:18 10b.

PSanec
PSanec napsal 31.08.19 v 18:36 10b.

Konečně pořadnej stroj.