Kawasaki Versys 1000 (2019)

Vlastník Atanerka
Vloženo 29.8.2019
Aktualizováno 5.1.2023

okolo komína nebo okolo světa..motorka pro městského tuláka, který si najde vlastní cestu i po klikatých horských cestách.

Motorka koupena od FIRMA:Moto Modřice (Modřice)

První dojmy - právem se nazývá "Jednostopé SUV" Mé původní obavy byly hned pryč, jen co jsem ujela pár kilometrů. Překvapilo mě, jak je ovladatelná i při mé ne moc vysoké postavě (174 cm) s ní manipuluji se čtvrttunovým strojem vcelku bez problémů. Jen sedlo si nechám dát nižší (nabízejí 82cm -)

Motorku bych doporučil pro - doporučila bych všem, kteří se chtějí pohodlně svézt i zařádit v zatáčkách.

Doplňky na motorce - kryt chladiče, protektor přední osy, tankvak, držák GPS, padáky SW_Motech,

no proč jsem si vybrala tento stroj? Po pravdě, dosud jsem jezdila na Versys 650, který mi plně stačil. Napadlo mě, požádat o zkušební jízdu, když se o !"NÍ" tolik psalo - no a to jsem neměla dělat... za 14 dnů byla v garáži
Néé nadarmo mi kolegové z Versys klubu říkali "nesedej na litra, budeš ho chtít"
Je to stroj, na kterém si dovolím v pohodě předjíždět, aniž by mi "cvakalo u zadku" jestli to vyjde, díky vynikající akceleraci, kde využívám řadící quickshifter . Dovolím si i přibrzdit v zatáčkách, kde je znát i náklonový systém brzdění. Ocenila jsem i LED světla, spolu přisvícením do zatáček hlavně večer, kdy je krásně vidět průjezd zatáčkou.
Co bych mohla vytknout, je jen špatná komunikace a aplikaci Redeology. Aplikace se seká a svévolně zastavuje (možná mi to nezvládá telefon). Velikou výhodou je výškově nastavitelné plexi, které oproti dřívějším modelům je možno nastavit za jízdy. I při vyšších rychlostech necítím žádné vibrace. Je to velice pohodlný stroj, na kterém se dá ujet klidně 300 km v kuse.

Lobo73
Lobo73 napsal 01.10.22 v 22:17 10b.

Miluji Tě

dafikk
dafikk napsal 14.10.19 v 14:52 9b.

Litrový Versys...hmmm...také ho mám ve výběru! Dobrá volba!! Ať to jezdí a "ať se práší za kočárem"

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 30.08.19 v 10:16 10b.

-Lapchik-
-Lapchik- napsal 30.08.19 v 09:37 10b.

šuší pani, sotodvaset bodů

rudach
rudach napsal 30.08.19 v 08:47 10b.

Krásná mašina a velký respekt k tvojí volbě !