Jawa 350/634 (1981)

Vlastník yjedli
Vloženo 28.8.2019
Aktualizováno 12.1.2020

Vloženo: 07.09.2019, Uskutečněno: 07.09.2019, Zhlédnuto: 226x

Dneska jsem prošel bez větších problémů opakovanou STK...no bez větších problémů...

Cca 5 km před stanicí STK Třinda přestávala táhnout...až v podstatě dojela, naštěstí jel semnou můj zkušený mechanik na JAWĚ 638 jako doprovod a morální podpora...a naznal, že to nedobíjí a že jsem vycucal baterku. Takže zbytek bez světel, ať se to apoň trochu dobije (naštěstí mám fungl novou VARTU).
Říkal jsem mu, jak mi celou cestu krásně svítí červená kontrolka

Na STK vše OK, akorát nešla pozička, tak jsme to bravurně se šroubovákem poladili a bylo to sametový!
U blinkrů se s námi zasmál i technik na STK, ale nakonec v podstatě bez závad

No a doma jsme zjistili, že byl upadený drát z relátka, takže vše funguje jak má

• První letošní servis

Takže po zimě jsem opět zprovoznil JAWKU, nalil jsem olej do benzínu v nádrži, nabil baterku a bylo. Překvapilo mě, že chytla na druhé prošlápnutí, to jsem od JAWKY nečekal... Hned jsem se pustil do výměny nakoupených d

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 24.04.2020
    Uskutečněno: 17.04.2020
  • Servis hotovo

Takže základní servis už je hotov, vše funguje, vše přetěsněno, motorka jede, brzdí, svítí, troubí a spojka neklouže...ikdyž dnes se mi zdálo, že ukazatel rychlosti ukazoval chvilku jen 40 kmh a jel jsem určitě mnohem ry

Typ: Údržba
    Vloženo: 29.09.2019