Kawasaki Z900 (2019)

Vlastník Jacobsen
Vloženo 27.8.2019
Aktualizováno 23.6.2022

Krásná, svižná, ovladatelná, pro začátečníky (jako jsem já), tak určitě pokročilý by nepohrdl.

Motorka koupena od FIRMA:SMRŽ auto - moto (České Budějovice - Doporučuji!

První dojmy - Stačilo mi pár km od prodejce a věděl jsem, že jsem našel moto přímo pro mě. Posez pohodlnej, ovladatelnost brilantní, hodná i dravá podle toho jak chce kdo jezdit. V základní úpravě, vzhledové, je motorka trochu chabá, ale stále pěkná! Po přidání originálního vyššího štítku, padáků v barvě a jiných doplňků dokážete motorku vyšperkovat k dokonalosti.

Motorku bych doporučil pro - Doporučil bych jak začínajícím, tak pokročilým jezdcům. Je to fakt prča ?

Doplňky na motorce - Akrapovič full system (Hexagon koncovka s tlumivkou, Akrapovič Racing svody), zalamovací páčky M-style, padáky RDmoto

Výběr stroje byl jasný - Kawasaki je srdcovka a naháče dělá nádherný.
Klady:
+ Přijatelná cena za nový motocykl
+ Krásný vzhled
+ Ovladatelnost
+ Chod motoru

Zápory:
- přední světlo - praská žárovka potkávačky (když na tom člověk víc blbne)
- sedlo je tvrdé, na dlouhý cesty v žádném případě motorka není, je to slušnej kuledrť
- pro jednoho (batůžek po chvíli jízdy skončí kvůli zádům doživotně na ibalginech)

Samíc
Samíc napsal 23.06.22 v 16:53

Oprava níže : nejpohodlnějších

Samíc
Samíc napsal 23.06.22 v 16:23 10b.

Akorát s tebou nemůžu souhlasit ohledně toho pohodlí, Z900 je jeden z nejoblíbenějších naháčů a to i pro baťůžek. I když já mám přešité sedlo, ale i před přešitím sedla to nebylo tak hrozné jak popisuješ.

iPetrCZE
iPetrCZE napsal 21.02.20 v 11:43 10b.