Kawasaki ZX-6RR Ninja (2006)

Vlastník NiLu
Vloženo 24.8.2019
Aktualizováno 29.12.2023

Vloženo: 27.02.2021, Uskutečněno: 27.02.2021, Stav tachometru: 22 km, Zhlédnuto: 15x

Tak jsem si po dlouhém vybírání konečně vybrala svůj první Interkom na motorku. Zvolila jsem po přečtení x recenzí SENU 10C PRO.
Je to Headset a kamera v jednom, dva typy mikrofonů (uzavřená, otevřená přilba), nahrávání 2K videí, WiFi, Bluetooth a mnoho dalšího. Propojí mezi sebou až 4 motorkáře. Co se mi nejvíce líbí, tak to, že můžu přijmout hovor z telefonu, aniž bych sesedala z motorky a zvednu ho pomocí zmáčknutí jediného tlačítka.
Kdo se chce dozvědět více informací, tak určitě youtube a nebo různé weby, které Senu prodávají. Interkomy jsou fajn věc, mají to vymyšlené a vychytané.
Už se moc těším, až Senu vyzkouším na motorce v provozu. Určitě to bude chtít si zvyknout na tlačítka a ovládání. Něco jiného je zkouška doma i v rukavici a potom na motorce, ale jde o zvyk, jako u všeho.
Musím říct, že mě Sena příjemně překvapila, jak vše plynule funguje. Zvuk je krásně čistý, hlasitost lze skvěle regulovat dle potřeby, uvidíme v praxi. Určitě časem přidám pár postřehů...
Také jsem si pořídila magnetickou podložku pod boční stojan od Oxfordu - MagniMate. Je skvělé, když člověk parkuje motorku, tak nemusí pořád nohou posouvat podložku, tahle mu krásně drží na stojánku. Je to taková maličkost, ale potěší.
No a teď už jen to počasí. Tady v Podkrkonoší je chladněji, než v jiných místech ČR, ale kdo si počká, ten se dočká, jak se říká.
Jo a taky, aby se dalo přejíždět z kraje do kraje, tohle omezení je na budku, pfff...!! Ale budu doufat, že bude zase líp a budeme se moci vydat, kam budeme chtít! Ale hlavně, kolama vždy dolů, držte se!

Darek (0) napsal 28.02.2021 v 19:15

Krásná hračička

• Rozvody - Ninja

Tak konečně došlo na rozvody u Ninji. Odložila jsem je o dva roky a letos jsem si říkala, už dost řečí, Ninja si zaslouží pořádný hloubkový servis! ;-) No, bylo to každopádně už třeba, jeden ventil na tom byl už hodně

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 29.12.2023
    Uskutečněno: 14.12.2023
  • Automotodrom Brno - zbylé fotečky 2.část

Jelikož se mi nepodařilo do první části nahrát všechny fotky, ten zbytek přidávám takto samostatně. ;-) (y)

Typ: Reportáž
    Vloženo: 27.11.2022
    Uskutečněno: 15.08.2022
  • Automotodrom Brno - Splněný sen 1.část

Jak to vlastně všechno začalo... Nějakou dobu již tipuji na závody Moto GP na stránkách motorkari.cz a v životě by mě nenapadlo, že bych tuto soutěž mohla někdy vyhrát, ale zadařilo se a štěstí přálo. V listopadu roku

Typ: Reportáž
    Vloženo: 27.11.2022