Kawasaki ZX-6RR Ninja (2006)

Vlastník NiLu
Vloženo 24.8.2019
Aktualizováno 29.12.2023

Vloženo: 19.05.2020, Uskutečněno: 10.05.2020, Stav tachometru: 21017 km, Zhlédnuto: 22x

S kamarádkou jsme plánovaly, že konečně naplánujeme vyjížďku a projedeme ty naše Ninji společně. Tak se nám to o víkendu 10.5. povedlo a vyrazily jsme na projížďku.
Začínaly jsme ve Vysokém Mýtě a vydaly jsme se směrem na Litomyšl. Za chvilku jsme odbočily z hlavní, směrem na Opatov, kde jsme se pak zastavily na benzince, dát si kafčo a trošku se po ránu rozkoukat. Pak následoval Lanškroun, Horní Heřmanice a my si užívaly ty krásné silnice mezi lesy a loukami, byla to paráda. Cestu jsme směřovaly na Štíty, kde jsme si udělaly pár společných fotek a pokecaly jsme. Už jsme to neměly daleko do cíle a tak jsme nasedly a projely jsme si zatáčky pod Suchým Vrchem, až jsme dorazily nahoru na Suchý Vrch. Mimochodem zatáčky hrůza, všude jemné kamínky a rozdrolený asfalt.
Suchý Vrch je moc pěkné místo a je odtamtud krásný výhled. Škoda jen, že byla ještě zavřená ta rozhledna, být ještě výš, byla by to pecka, tak třeba někdy příště.
No nic, daly jsme si tam alespoň občerstvení – párek v rohlíku, celkem bodnul, limo a pak jsme seděly na lavičce a kochaly jsme se přírodou. Na každé naší zastávce jsme měli obdivovatelé v podobě lidí s pejskama, motorkáře, ale i maminku s kočárkem. Říkaly nám, jak nám to krásně všechno ladí. Člověka to potěší a má radost, že i ostatním se to líbí. Pak nám všichni popřáli šťastnou cestu a asi po hodince jsme se s kámoškou vydaly zpět, směrem na Vysoké Mýto.

Nechtěly jsme se vracet stejnou cestou a tak jsme jely směrem na Orličky, Jablonné nad Orlicí, kde jsem natankovala a pak směrem na Žamberk, Hejnice, České Libchavy, Mostek, Choceň a Vysoké Mýto. Za Žamberkem nás potrápil malinko deštík, ale nakonec jsme ho objely a vyhnuly jsme se promoknutí, což bylo fajn, takže se dá říct, že celá projížďka byla za pěkného slunného počasí.

Celkem jsme najely 151 km a musím říct, že projížďka byla skvělá a už se zase moc těšíme na další!
Já jsem si pak ještě dala dalších 90 km domů, takže krásných 241 km a pěkně zakončená neděle, spokojenost.

Staza (18) napsal 27.05.2020 v 09:31+1

špica kráááásně jste vyvětrali zelenáče :), sluší Vám to a pěkné fotky

800XCx (17) napsal 24.05.2020 v 13:43+1

Každý fajn den na mašině se počítá! Je vidět, že jste si to pěkně užily

1 reakce

NiLu
NiLu 26.05.2020 v 12:58

Přesně tak, byl to supr den.

• Rozvody - Ninja

Tak konečně došlo na rozvody u Ninji. Odložila jsem je o dva roky a letos jsem si říkala, už dost řečí, Ninja si zaslouží pořádný hloubkový servis! ;-) No, bylo to každopádně už třeba, jeden ventil na tom byl už hodně

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 29.12.2023
    Uskutečněno: 14.12.2023
  • Automotodrom Brno - zbylé fotečky 2.část

Jelikož se mi nepodařilo do první části nahrát všechny fotky, ten zbytek přidávám takto samostatně. ;-) (y)

Typ: Reportáž
    Vloženo: 27.11.2022
    Uskutečněno: 15.08.2022
  • Automotodrom Brno - Splněný sen 1.část

Jak to vlastně všechno začalo... Nějakou dobu již tipuji na závody Moto GP na stránkách motorkari.cz a v životě by mě nenapadlo, že bych tuto soutěž mohla někdy vyhrát, ale zadařilo se a štěstí přálo. V listopadu roku

Typ: Reportáž
    Vloženo: 27.11.2022