Kawasaki ZX-6RR Ninja (2006)

Vlastník NiLu
Vloženo 24.8.2019
Aktualizováno 29.12.2023

Vloženo: 19.03.2020, Uskutečněno: 19.03.2020, Stav tachometru: 19954 km, Zhlédnuto: 17x

Můj moc dobrý kamarád má skvěle vybavenou dílnu a byli jsme domluveni už od srpna, že si Ninju vezme do svých rukou a uděláme ten nejpotřebnější servis.
Ninju jsem mu dovezla v úterý, 17.3. při pěkném počasí - sluníčku a skvělých 12°C na teploměru.
Ještě ten den se kamarád, který má servis motorek jako hobby práci, pustil do rozborky předních brzdových třmenů. Popravdě, byli jsme oba velmi překvapeni, v jakém hrozném stavu přední třmeny byly. Dvě hodiny páčil ven pístky, které nešly vůbec povolit. Nebít "spešl" kleští, tak to dělá ještě teď. Také byl hodně zažraný brzdový prach na povrchu brzdičů. Vše se ale povedlo a mohlo se to dát do ultrazvukové myčky, která umí doopravdy zázraky.
Ještě to prý ale nebylo tak hrozné, zažil prý horší věci s brzdovými třmeny. Brzdové destičky jsou ještě v pořádku a není potřeba koupě nových.
Teď už je vykoupáno a může se vrhnout na skládání.
Následně se kamarád vrhne na zadní brzdové třmeny a pak na další servis v podobě oleje, filtru, vzduchového filtru, výměny gripů, brzdové a spojkové páčky za originál a přidělání padáků od Rutanu.

800XCx (17) napsal 20.03.2020 v 08:37

Paráda jsou zase jako nové

• Rozvody - Ninja

Tak konečně došlo na rozvody u Ninji. Odložila jsem je o dva roky a letos jsem si říkala, už dost řečí, Ninja si zaslouží pořádný hloubkový servis! ;-) No, bylo to každopádně už třeba, jeden ventil na tom byl už hodně

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 29.12.2023
    Uskutečněno: 14.12.2023
  • Automotodrom Brno - zbylé fotečky 2.část

Jelikož se mi nepodařilo do první části nahrát všechny fotky, ten zbytek přidávám takto samostatně. ;-) (y)

Typ: Reportáž
    Vloženo: 27.11.2022
    Uskutečněno: 15.08.2022
  • Automotodrom Brno - Splněný sen 1.část

Jak to vlastně všechno začalo... Nějakou dobu již tipuji na závody Moto GP na stránkách motorkari.cz a v životě by mě nenapadlo, že bych tuto soutěž mohla někdy vyhrát, ale zadařilo se a štěstí přálo. V listopadu roku

Typ: Reportáž
    Vloženo: 27.11.2022