Honda CBF 600S (2008)

Vlastník Tomas72
Vloženo 21.8.2019
Aktualizováno 5.9.2019

Svižná, lehká, sportovní, spolehlivá.

Motorka koupena od FIRMA:DENAR (Kosmonosy)

Honda CBF 600N: Vzal jsem, co bylo zrovna k dispozici.

První dojmy - Přešel jsem z Honda NTV 700 Deauville - tedy změna z cestovního na sportovní, ze staršího na novější. Tedy první dojmy - určitě větší záběr, čtyřválec proti dvouválci byl také příjemnou změnou. Nižší sedlo, menší váha.

Motorku bych doporučil pro - Cestování na kratší vzdálenosti, dojíždění do práce - na to mi posloužila skvěle, časté průjezdy Prahou byly velmi v pohodě. Motorka je poměrně malá, svižná, všude se vejde.

Doplňky na motorce - Horní kufr Givi.

Vyměnil jsem CBF 600S za Crossrunnera - naprosto zřetelný rozdíl je v tuhosti (resp. lehkosti) řízení - CBF držela směr, proti Corssrunnerovi výrazně stabilnější. Když jsem sedl na Corssrunnera, byl jsem překvapen, s jakou lehkostí mohu pohybovat řídítky.

CBF 600 S jsem si užil výborně, nevyhovoval mi posez a nízký štítek - kvůli tomu jsem se rozhodl pro změnu. Obdivuji vás, kdo na ní nebo podobné mašině dokážete vyrazit na dovolenou a ujet stovky kilometrů denně! :)

Moje CBF byla koupena i servisována v Honda Denar v Mladé Boleslavi, kde je také teď nabízena k prodeji.