Suzuki DR 650 (1994)

Vlastník Ambit111
Vloženo 20.8.2019
Aktualizováno 20.8.2019

Moje první "velká" motorka. Naučil jsem se s ní krásně padat do příkopu a tak podobně.

První dojmy - Moc je jí nechtělo startovat se studeným motorem, takže to bylo po ránu vždycky trochu napínavé. Jestli pojedu nebo nepojedu do práce. V té době se mi na ní líbilo asi všechno, asi hlavně to, že to byl obojživelný stroj. Dá se s ní jezdit i v terénu, tak na silnici.

Motorku bych doporučil pro - Doporučil bych mladším motorkářům na blbnutí. Rozhodně to není na dlouhé vyjížďky, zdá se mi to jako solidní vibrátor.

Myslím, že motorka je vhodná pro začínající motorkáře na větším stroji. Když ji položíš, tak tě to moc nestojí. Já asi 2x nechával vařit páčku spojky a řadičku. Také blástry to odnesly. Ale jinak docela ovladatelná motorka. Brzdy jsou poměrně slabé, tam se asi vyplatí investovat do opletené hadice na předku. Spolujezdec si to s vámi moc neužije, tedy když nejste oba malí. Spotřebu jsem měl kolem 6,5 litru, ale hodně záleželo, jak a kde s tím člověk jezdil. No vlastně jsem se na ní docela pěkně vyblbnul. Nakonec jsem ji prodal pouze proto, že mi nějakej kretén ukradl kolo (šlapací) a neměl jsem na nové.

jirkouš
jirkouš napsal 21.08.19 v 16:50 10b.

Tento typ stroje znam a mam na to stejny pohled