Suzuki GSX-R 600 (2006)

Vlastník Jindřej
Vloženo 16.8.2019
Aktualizováno 31.8.2020

Japonská šestka, čistá okruhovka. Jede a nezlobí.

První dojmy - Není to stylovka z Itálie, má něco za sebou ale chtěl jsem na okruh něco s rozumným poměrem cena/ výkon a když se naskytnul tady Rins, stáhnul jsem po něm a neudělal chybu.

Doplňky na motorce - Chladič z 1000
PP packy
Brembo pumpa
K&N
Padáky
Karbonove kryty motoru, rámu a kyvky
Rychlorazeni
Catridge ohlins vpředu
Vzadu ttx ohlins
Motoholder racing podsedlak
RP vyfuk
PP prepacko
Laminaty

Jelikož jsem zrušil projekt stavby RSV, potřeboval jsem nutně a hlavně rychle něco koupit, jelikož se sezóna blížila. Chtěl jsem šestku, nejradši r6 ale našel jsem inzerát na tohohle fešáka a nakonec přistál u mě doma.
Spousta kvalitních a funkčních doplňků za spoustu peněz, bohužel však trochu zanedbaný stav a strašný vzhled. Bílo růžová barva, kapoty dolámané, desky snad ze dřeva, filtry hnus, retezovka totálně ko, vyfuk ko, všechno zbastlené. Nejdříve jsem se pustil do oprav kapotaze sám, sám nastrikal na černou ale jelikož byl výsledek podobně hnusný jako předešlý stav, stříkalo se znovu, tentokrat už u kamaráda co to umí. Dostal módní modrou barvu, vymysleli jsme polepy a dali mu jméno Rins. Zároveň se provedli všemožné servisní úkony a motorka začala fungovat.
Zatím letos odjeto 5 okruhovych dní, 5 nás jich čeká. Rins od začátku funguje naprosto bez problémů. Musel jsem si zvyknout po všech těch “nadlitrech” na skromnější výkon a krouťák ale už jsme se relativně sžili. Motoricky ok, asi lehce ztrácí na výkonu oproti zanovním šestkám ale to se dá dohnat na vyjezdech. Brzdy po výměně desek a pumpy za brembo bez chyb, podvozek ohlins taktéž. Je to relativně malá a kompaktní motorka, snadná na ovládání a jízdu. V konkurenci novějších sestek se neztratí, oproti litrům kde, kde se odehrává válka o každý kůň, kilo a elektronickou fičuru.