Suzuki DR 650 (1994)

Vlastník Hanzukyč
Vloženo 14.8.2019
Aktualizováno 18.10.2019

Je to moje první motorka, do který mě překecal kámoš, tak jsem jí od něj prostě vzal...

Motorka koupena od Od Pajkyho :D

První dojmy - Tím, že jsem nesedlal nikdy nic silnějšího tak jsem si říkal to jede jak ku.va :D Prostě takový to kladivo, který jede dá se říct v otáčkách 3000-5500 ideál. Je lehká, dobře se ovládá na místě, ale má vysoko těžiště, takže se blbě převrací.

Motorku bych doporučil pro - Každej kdo má rád starou klasiku a je skromnej. A já na ní začínal a vyjezdil se, takže pro začátečníky a pro ty co nejsou extrémisti.

Doplňky na motorce - Laďák Vebring (jak když kmen lidojedů rozjede tanec bongo bongo)

- Teď mam na ní nakrouceno 5000km a už mě se.e jak to nejede, ale musim říct, že se přikláním spíš k jízdě v lehčím terénu a okresky, a tam je to prostě málo. Pokud vlítnu na lesní cestu či nějakej ten ostřeší terén, tak tam tenhle výkon bude stačit vždycky. Ikdyž mě v terénu párkrát zahodila, pořád o ní budu mluvit jako o hodný holce na který se dá nalítat 250km za den :D

- Podvozek neni nic moc, předek se při brždění dost potápí. Myslim, že by to spravily progresiv pružiny, ale to je investice baj očko 3000. V mým případě jsem zvolil hustší olej (15w) a to je zase moc tvrdý. Centrální tlumič je v pohodě

- Spotřeba do 7l (nikdy jsem neřešil a to byl taky jeden jediný důvod kdy mě holka nechala 40km od domova)

- Servis normálka v garáži za pomoci kamarádů. Intervaly ani nebudu rozepisovat, protože to si každej najde v manuálu a taky záleží na stylu jízdy. Je jasný, že sem tam něco udělat musíš.

17.10.2019 Je pryč :-/ Doufam, že bude sloužit ještě hodně, hodně dlouho dalším motorkářům.

A najednou si člověk uvědomí, jak tu motorku měl rád...

Barney
Barney napsal 14.08.19 v 10:12 10b.

Pěkné DR Jsou to sice už starší kousky, ale na lehkou lesní turistiku pořád stačí.