Moto Guzzi V85 TT (2019)

Vlastník Tomik1118
Vloženo 13.8.2019
Aktualizováno 6.10.2019

Motor do V vzduch ,vzhled ,charizma a kardan co více dodat .

Motorka koupena od AF Centrum Ostrava - Vše proběhlo v pořádku jak má dle mého názoru vypadat .Dělají to s láskou k moto a néé že musí! Doporučuji !!!

První dojmy - Pohodlná , na první pohled robustní a dobře zpracovaná mašina. Co se mi líbí : sedlo ,motor v podstatě 90% motorky. Nelíbí se mi : Výfuk a zadní uchycení stupaček opravdu leze moc do stran jak ostatní uvádí také. Výfuk už jsem vyměnil za laďák takže v podstatě vše ok. Jede pohodově a to v dnešním provozu dostačuje a hlavně parádně zatáčí.

Motorku bych doporučil pro - Každému komu se líbí a má rád retro motorky a chce si s radostí zajezdit v dnešní uspěchané době.

Doplňky na motorce - QD koncovka

Průměrná spotřeba - 0.61 l/100km

Zajíždím .
Tak

po
určité
dávce
kilometrů.
Jinak viz dlouhodobá recenze brejlovce viz články v85tt.
Tak najeto prozatím cca 850km
prozatím jen klady a spotřeba průměr za cca 500km 4,8l ale jízda poklidná do 4500ot. Ještě cca 600km a už se bude točit :)
Pak dám vědět.

O.N.E.
O.N.E. napsal 20.08.19 v 22:34

abbany
abbany napsal 20.08.19 v 16:16 10b.

MG správná volba

TRA
TRA napsal 16.08.19 v 13:06 10b.

Červenobílá ze mne nejlepší, přidej fotky. Je to výborná motorka pro každý den, ať dělá radost.

DENY_EN
DENY_EN napsal 15.08.19 v 14:26 10b.

Závidím!!!

spike-cz
spike-cz napsal 15.08.19 v 14:03 10b.

Aby se nejnovější guzzina nelíbila!! Je super, točivá a proti mému Stelivu tak trochu puberťačka.. Až budu starší, možná do ní půjdu. Zajímalo by mne, jak se chová naložená kufry a ve dvou..
Gratuluju, držím palce a přeju obligátní: " Kolama dolů!"