KTM Duke 690 R (2016)

Vlastník Czechthisout
Vloženo 12.8.2019
Aktualizováno 24.7.2022

Pro chlapi ktery hledaji tu radost kdyz byli kluci

KTM 690 SMC: Neda se nikde pujcit
Aprilia Tuono V4 1100 RR: Perfekt moto, nejlepsi na ktery jsem kdy jel; ale patri na motodrom a na to jsem moc liny, a na silnici clovek nepotrebuje mit 175hp
KTM Duke 390: Do meste dobry, ale za mestem uz ji dost chybi
KTM Duke 790: Nechtel jsem \"motorku\", ale hracku; musel bych uz rovnou uvazovat na Triumph, atd.

První dojmy - Perfekt, presne co mi chybelo: radost z jizdy!!!

Motorku bych doporučil pro - To je to krasny na ty motorce: zacatecnik a skuseny piloty si tu masinu uzijou. Ta lehkost dela zazraky.

Jako vzdy, omlouvam se za tu cestinu...

Mozna je divny jit z BMW R9T do neco takoveho, ale proste stalo se ??? Citil jsem ze BMW ze mne delalo paprdu, a na to jeste nejsem pripraven; nebo mozna jen mam krizy, prece jenom mi tahne na tech 40 ?

Zacalo to takhle: zkusil jsem Tuono, dokonce 2x, a vedel jsem ze je to perfektni moto na zabavu. Ale pak jsem zacal premyslet (je mi skoro 40 prece) a uvedomil jsem si ze vlastne “na co si hraju”: Na okruh ji nevezmu, a peknych silnic na Morave kde bych si ji mohl uzit je prilis malo. Do toho kamos porad do mne hucel ze motorky sou dnes prilis teske a silne, 100bhp uplne staci.
Tak jsem zacal hledat dal. Spomenul jsem si 2 roky spatky kdyz jsem mel pujceneho Duke, jakou radost mi to prineslo. Narazil jsem ma krasne R za fer cenu. Zbytek uz je 2,500km daleko...

Jasne ze kdyz masina ma 1 valec, 690cc a 75bhp, tak to nebude zadna raketa; na to mam 1290 SADV T. Ale opet jsme u toho: kolik tech koni na silnice, v zatackach, jezdec vlaste vyuzije?

Ve meste to jezdy jako skutr: lehke a ovladatelne (spotreba 3.7L), vejde se to na kazde misto; na okreskach je to jako doma (4L spotreba) ; na dalnici je to za trest (>5L spotreba) kdyz jedete vice nez 145.

Je to prvni motorka na z ktery nemam strach a z ktery nejsem unaveny po 3h jizdy. Zas jsme u toho, ta lehkost dela hodne, clovek nemusi s tou masinou tak zapasit.

xstreetfighter
xstreetfighter napsal 09.01.20 v 07:40 10b.

Krásně napsáno

PavelDuke