Aprilia RSV 1000 R (2005)

Vlastník Dablicek200Mph
Vloženo 12.8.2019
Aktualizováno 24.12.2020

Vloženo: 22.10.2020, Uskutečněno: 22.10.2020, Stav tachometru: 60862 km, Zhlédnuto: 255x

A máme tady pár poznatků!!!

Za prvé - na italské hujdě nikdy nevyjížděj bez mobilního telefonu, nevíš jaké překvápko si pro tebe přichystá!

Za druhé - ta svině se tlačí hůř, než její starší ségra a to je o 12 kg lehčí!

Za třetí - fakt se tlačí napiču, starý kousek přes 4 km no problem, tady težce chcípám už po 1,7!

Jo, pohoda, už jenom tři k tetě. Ne, mám dost a už mi skoro padá z ruk.
Total K.O. Děvka.

Za čtvrté - a kolik těch motorek jezdí kolem!

Že prej motorkáři, hovno - motorkářky.
Zastavuje auto a v něm pohledná paní, nebo že by slečna? Nenechám se dlouho přemlouvat, nechávám motorku motorkou a hurá do auta. No nemám to ale štěstí, bydlí na stejné ulici, kam se potřebuji dostat pro posily. Hmmm, motorkářka, no co vám budu povídat.

Nakonec proběhl můj, řekl bych už tradiční příjezd domů - s motorkou na vozíku.
Je to super, prakticky jinak už domů nejezdím.

No a bez mobilu není ani foto, tak snad zítra...
Ta zasraná hnědá mrdka.

Diagnóza - hnědá mrdka to nebyla, byla to ta druhá možnost.

Varaník (1) napsal 23.10.2020 v 05:56

Já furt řikám že:" dokud sis neodtlačil motorku domu, tak jí neznáš". Ne že bych se na to vždycky těšil ale každá co jsem měl to prodělala. A pak už byl klid.

1 reakce

Dablicek200Mph
Dablicek200Mph 23.10.2020 v 12:24

Jo, mám to stejně.
Ještě jsem neměl motku, kterou bych netlačil minimálně půl kiláku.

Milan1963 (99) napsal 22.10.2020 v 20:31

S Jawou 650 jsem zpočátku taky skoro nikdy domů nedojel vlastní silou. Manželka a auto s vozíkem byly vždy připraveny. Rekord byl sedmkrát za sezonu...tak nejsi první.

• Ignitech

Jakmile dorazil dáreček od Ignitechu, hned jsme se na něho vrhli. Konečně došla řada i na legendární hnědý konektor, který udělal na dobro pápá. Vlastně to byl poslední dílek skládačky, co se týče elektriky, která už b

Typ: Oprava
    Vloženo: 08.11.2020
    Uskutečněno: 08.11.2020
  • Hotovo

Hurá pro motorku!!! Jelikož i s vypůjčenou baterkou startovala hala-bala a všechny nové, co by se vešly měly stejně neuspokojující startovací proud, byla Lithiovka jasná volba. :-DD Teď už nemá ta svině žádný nárok

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 20.09.2020
    Uskutečněno: 18.09.2020
  • Pokročilá neurochirurgie

A teď to nejhorší... Po nahození motoru do rámu přišla řada na ten největší voser. Není totiž nad to, než dodělávat práci po někom jiném. Ano, mluvíme tu o nervovém systému, a to ne ledajakém - o italském!!! :-P P

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 15.09.2020