Aprilia RSV 1000 R (2005)

Vlastník Dablicek200Mph
Vloženo 12.8.2019
Aktualizováno 18.6.2022

Deník motorky
Nalezeno 31 záznamů

• Menší servisní

Po zimě nás čekal výlet do servisu na menší předsezónní přípravu. Počasí nám přálo, takže z čisté motorky jsem dovezl zajebanou hrůzu. Nic velkého v plánu nebylo. Klasika jenom ventily a ty prkotinky kolem. A že se

Vloženo: 17.04.2023
    Uskutečněno: 16.04.2023
  • Ježíšek

Že má Santa dílnu na Severním pólu je už všeobecně známo. No a Ježíšek? Ten ji má v Bohumíně. :-P Fakt. Já ji viděl. ;-)

Vloženo: 24.12.2022
    Uskutečněno: 24.12.2022
  • Rodinná sešlost

Když jsou ty Vánoce, rodina má být prý pohromadě. ;-)

Vloženo: 10.12.2022
    Uskutečněno: 10.12.2022
  • Spojková pumpa

To si tak jde člověk odvzdušnit svoji zase zavzdušněnou pumpu a hle - zbastlený odvzdušňovák nám podá ruku a hezky se protáčí. Sakra, a to je zrovna tak krásně a mi máme po zlobení. :´-( Hujda je prostě opět hujdou.

Vloženo: 28.10.2022
    Uskutečněno: 28.10.2022
  • 70té jubileum

Menší výlet s cílem dovézt pár dílů pro moji vyvolenou a rovnou si při tom odškrtnout jedno výročí. Ano, s Hujdou jsme si splnili letošní cíl. (y) Ale ještě nejspíš nekončíme. Jako bonus jsme měli možnost prohnat j

Vloženo: 17.10.2022
    Uskutečněno: 17.10.2022
  • Už to zase nefunguje

Kola nahozeny v rekordním čase a hurá na nečekané, rychlé rande do Jablonného. Tyhle Rosso Corsy budou ale hodně luxusní záležitost. |-) Už těď je žeru. |-) Hned je znát jejich potenciál a naše tempo přes suchák je

Vloženo: 25.09.2022
    Uskutečněno: 24.09.2022
  • Diablo Rosso Corsa 2

Rosso trojky odvedly naprosto famózní práci a musím je označit za překvapení sezóny. Naprosto vynikající gumy co snesou neskutečný kouř bez nějakých výraznějších zaváhání. Najeto necelých 6k a šlo by i o dobrých tisíc v

Vloženo: 25.09.2022
    Uskutečněno: 24.09.2022
  • A hurá do Rumunska

Výlet přes Slovensko do Transylvánie a přes Budapešť hezky zpět. Jízda skoro pod vodou (Slovensko) (u) Jízda v mracích. Jízda po tankodromech. Hra na honěnou s medvědem. B-) Famózní Transalpina. |-) |-) |-)

Vloženo: 08.08.2022
    Uskutečněno: 07.08.2022
  • Romania Trip Day 7 - 8 - 9

A je tady ráno ve znamení skvělé snídaně. Nějak potom nemůžu odolat a vychlemtávám jim skoro všechno domácí mléko. To je páni věc. Lezu do pracovního a jdu se rozloučit. Čeká nás start z parkoviště ala kačer v Brně.

Uskutečněno: 05.08.2022
  • Romania Trip Day 6

Dáváme kávu a luxusní snídani. První zastávka - místní historické náměstí? Asi? Zaujalo mě čistě náhodně podle mapy. A vypadá to, že nejen mě. Alba Iulia a její hvězdice z utopených hradeb. Nechávám Hujdu Hujdou na par

Uskutečněno: 04.08.2022
  • Romania Trip Day 5

A máme tu další hezké ráno. Dneska nás čeká další den D. Už v pořadí druhý. Ten první nebyl úplně ideální a tak doufáme, že si pořádně spravíme chuť. Lezu pomalu ven a majitelova maminka mi přináší kafe. Děkuji. No c

Uskutečněno: 03.08.2022
  • Romania Trip Day 4

Po vyspinkáni do růžova už se zase hrnu do komby. Jedem hezky na lehko, batoh zůstavá doma. Příjemná změna. Peněženku dávám na její obvyklé místo a doufám, že se během jízdy někam neztratí. Ano, zase mi něco zmizelo. Ten

Uskutečněno: 02.08.2022
  • Romania Trip Day 3

A naše Odyssea může opět pokračovat. Vynechávám snidáni s tím, že chci přepadnout nějakou místní pekárničku a ochutnat něco zajímavého. Ještě předtím je teda v plánu dopnout řetěz. Tak se hrabu do krovky. Při průzkumu b

Uskutečněno: 01.08.2022
  • Romania Trip Day 2

Sakra. Nějak se mi nechce z postele a tak to protahuji skoro až do devíti. Totálně rozmlácený teda nakonec s donucením vstávám. Uvědomuji si, že je neděle, takže napravit moji včerejší zapomnětlivost asi nepůjde. Ano,

Uskutečněno: 31.07.2022
  • Romania Trip Day 1

Tak a je to tady! Dlouho plánovaná a poslední týden usilovně dolaďovaná dovolená hlasí start. Konečně. Počasí je řekl bych naprosto ideální, ne-li dokonalé a tak v provazech vody vytahuji z garáže své naprosto vymazle

Uskutečněno: 30.07.2022
  • Řetězovka + příprava na Trip

Novou řetězovku už máme doma nějakou chvilku. V plánu je výměna před cestou. Nějak totiž nevěřím, že rozeta vydrží další 3k. Navíc konečně můžeme ještě nahodit převod trošku víc do síly. Původní plánovanou konfigurac

Vloženo: 28.07.2022
    Uskutečněno: 28.07.2022
  • Skok na oběd do Špindlu

S čistě akademického hlediska, samozřejmě. (s) Takže jsem téhle příležitosti okamžitě zneužil jako lehčí přípravy na dovolenou a s chutí se pustil do testovaní dojezdu pro svojí takzvanou ''svižnější kochačku''. B-)

Vloženo: 26.06.2022
    Uskutečněno: 26.06.2022
  • Testujeme Diablo Rosso 3

Chce to ochutnat taky něco levnějšího a trvanlivějšího. Hujda žere oproti starší sestřičce zadní gumu nějak moc ochotně a po cca 2500 km na Supercorsách mám oči pro pláč. I tak celkem slušný, zvlášť když kraje byly skor

Vloženo: 16.06.2022
    Uskutečněno: 16.06.2022
  • Poslední dílek skládačky

Od podzimu bojujeme s budíkem, který nějak přestal spolupracovat a nepomohl ani druhý. Prolezení elektriky vepředu a pročištění všech kontaktů se taky minulo účinkem. Následovala rezignace - mrdat tu svini. :https://www

Typ: Oprava
    Vloženo: 01.05.2022
    Uskutečněno: 30.04.2022
  • Dobíjení vol.2

Jelikož altík odpochodoval a povedlo se mu načnout i regler, mohli jsme zahájit další letní odstávku. A zahájili jsme ji ve velkém stylu - altík šel komplet ven a hurá na převinutí. Petr Mareš odvedl špičkovou práci a

Vloženo: 08.10.2021
    Uskutečněno: 03.10.2021
  • Parádní den

Jeden klasický, vysokorychlostní polet s ještě klasičtějším koncem. Takže návrat domů v dodávce. :-DD Během našeho soustředěného likvidování gum si dobíjení řeklo, že už se na to tak akorát může. Co následovalo asi

Vloženo: 13.07.2021
    Uskutečněno: 10.07.2021
  • DP Brakes

Po tom, co se mi nějakým zázrakem podařilo přehřát brzdy na Laudonu (u Bremba naprosto nepřípustné), jsem na ně následující den doma radši hodil očkem. Ano, desky KO. Zrovna moc nevydrželi, ale stejně jsem se nemohl dočk

Vloženo: 04.07.2021
    Uskutečněno: 26.06.2021
  • Ignitech

Jakmile dorazil dáreček od Ignitechu, hned jsme se na něho vrhli. Konečně došla řada i na legendární hnědý konektor, který udělal na dobro pápá. Vlastně to byl poslední dílek skládačky, co se týče elektriky, která už b

Typ: Oprava
    Vloženo: 08.11.2020
    Uskutečněno: 08.11.2020
  • Hele požár

A máme tady pár poznatků!!! Za prvé - na italské hujdě nikdy nevyjížděj bez mobilního telefonu, nevíš jaké překvápko si pro tebe přichystá! Za druhé - ta svině se tlačí hůř, než její starší ségra a to je o 12 kg le

Vloženo: 22.10.2020
    Uskutečněno: 22.10.2020
  • Hotovo

Hurá pro motorku!!! Jelikož i s vypůjčenou baterkou startovala hala-bala a všechny nové, co by se vešly měly stejně neuspokojující startovací proud, byla Lithiovka jasná volba. :-DD Teď už nemá ta svině žádný nárok

Vloženo: 20.09.2020
    Uskutečněno: 18.09.2020
  • Pokročilá neurochirurgie

A teď to nejhorší... Po nahození motoru do rámu přišla řada na ten největší voser. Není totiž nad to, než dodělávat práci po někom jiném. Ano, mluvíme tu o nervovém systému, a to ne ledajakém - o italském!!! :-P P

Vloženo: 15.09.2020
    Uskutečněno: 12.09.2020
  • Progres

Tak se na to vrhneme... Jelikož původní motor měl na klice u předního válce vůli velikosti měsíčního kráteru, byla potřeba ho vyměnit. K tomu byla ale ještě více než nutná výměna mechanika. No a je to tady! Koneč

Vloženo: 14.09.2020
    Uskutečněno: 09.09.2020
  • Změna servisu nutná

Tak jsme se po roce (bez jednoho dne) konečně zase projeli. Výměna servisu byla nutná, pokud jsem se chtěl letos ještě projet. A to teda jako chci. :-) Takže jsme se s totálně líným lenochodem (čti velkým probléme

Vloženo: 20.08.2020
    Uskutečněno: 19.08.2020
  • Našel se dárce

Vhodného dárce jsme našli celkem rychle, takže transplantace srdce je už snad na spadnutí. To původní se totiž ukázalo být chycené na klice.

Vloženo: 24.05.2020
    Uskutečněno: 23.05.2020
  • Hle problém

Tak konečně dorazil zadní blatník. Šup s ním na motorku. :-) Ještě jsme odebrali pár doktořích samolepek. Homo proužky z kol půjdou až v zimě. Jo, a kapoty se sundávají ještě líp, než na staré - paráda. (y) Nicm

Vloženo: 20.08.2019
    Uskutečněno: 20.08.2019