Suzuki SV 650S (2008)

Vlastník Kacenka94
Vloženo 12.8.2019
Aktualizováno 5.10.2020

Perfektní dvouválcový tahoun :)

Kawasaki ER 6F: Hůře se shání

První dojmy - Jakmile mi přestávala stačit GPZ, začala jsem uvažovat nad silnějším dvouválcem. SV bylo jedním z favoritů. A nelituju. Těším se jak malá holka z novější motorky s větším zátahem.

Motorku bych doporučil pro - Myslím, že bych ji bez obav mohla doporučit komukoliv, kromě malých postav a lidí, kterým by posez nemusel dělat dobře třeba na záda - ale to si jako u každé motorky musí každý vyzkoušet sám za sebe. Také se nedá doporučit lidem, kteří musí být za každou cenu originální a chtějí se lišit... SVček totiž jezdí opravdu hodně. Nicméně po projetí na jednom z nich už chápu, proč si je pořizuje tolik lidí :) .

Doplňky na motorce - Možná se budete smát tomu výfuku z GSXR, ale tomu 2V to dělá naprosto unikátní zvuk :D je to mazec.

Z praktických důvodů jsem chtěla něco, co nebude úplně nahaté, nesežere mě to na spotřebě a servisu (chci hlavně jezdit a ne stát v servisech a na pumpách :D ) a bude to mít dostatečný výkon ve spodních otáčkách vzhledem k tomu, že na našich silnicích člověka stejně zajímá hlavně to, jak se motorka chová od 0 do 130 km/h.
Jede se mi skvěle, ten zátah mě děsně baví, dva brzdové kotouče ve předu dělají, co mají. Motorka je mi při mých 168cm tak tak, asi ji nechám pro jistotu ještě o maličký kousek pustit dolů.
2 měsíce před pořízením jsem na SV hrála roli batůžku, a přestože na nějaké velké cesty by to samozřejmě nebylo, musím říct, že se mi sedělo příjemně.

Kacenka94
Kacenka94 napsal 27.04.20 v 15:38

Přátelé, mé srdce zatoužilo po ninje a SVcko je na prodej.

Ggeorggino
Ggeorggino napsal 08.02.20 v 20:08 10b.

V téhle barvě jsou SVečka nejhezčí

Kacenka94
Kacenka94 napsal 13.08.19 v 22:32

Jirko mam ji uplne cerstve, jeste jsem objednala par drobnych doplnku, ale zadne velke zmeny zatim nechystam.
Ten vyfuk ma dokonaly zvuk, dela to dobry bordel ??

Jirka009
Jirka009 napsal 13.08.19 v 21:51 10b.

Máš ji moc pěknou. Ten výfuk tam nech moc se mi na líbí. Máš ho otevřenej, nebo tam je nějakej sound killer. Plánuješ nějaký další vylepšení?
Jo zkus nafotit ještě nějaké lepší fotky :o). Díky.