Kawasaki Z 1000 SX (2017)

Vlastník Bártík1
Vloženo 11.8.2019
Aktualizováno 24.1.2021

Silný motor , perfektní ovladatelnost ,dobrý posez.

Motorka koupena od Kawasakishop Ahlers Potsdam

Triumph Speed Triple S: mám nějak blíž ke kapotě

První dojmy - Krásně vypadá , přístrojovka plná údajů , plyn jde lehounce ,výkonu má dost ,snadná ovladatelnost i na místě , je to taková koloběžka .Tvrdá sedačka .Ty vibrace by tam být nemuseli , budu si muset zvyknout. Jó ty řídítka jsou opravdu trošku víc zavřený.

Motorku bych doporučil pro - Kdo chce cestovat , nebo nechce trpět na sportovní motorce.

Doplňky na motorce - Větrný štítek Puig , nastavitelné páčky Probrake , Sw motech držák navigace ,zásuvka v12v ,rolny M-style ,origo kufry , Sw motech padací protektory plus protektory přední osy .

Pro Kawasaki jsem měl vždycky slabost a tahle zelená je naprosto fantastická.
Mám najeto svých skoro 2000 km a začínám si zvykat na to , že je taková lehká v řízení , jako by nic nevážila.Brzdy jdou zlehka a brzdí fakt dobře.
Podvozek bude chtít ještě trošku doladit.Sedačka je tvrdá , dojedu omrknout gelové sedlo. Spolujezdec si stěžuje,prý to není Triumph sprint , čas ukáže .Motor jede krásně , ten zátah je parádní, jen ty vibrace jsou kolem 5500 otáček. Sportovně cestovní zaměření je správná kategorie.V kufrech je místa víc než dost.

MilanTST
MilanTST napsal 25.01.21 v 17:14 10b.

Super

MobyDick
MobyDick napsal 26.03.20 v 21:38 10b.

Zdravím z Nepomuka, sedačku jsem taky řešil, nechal jsem ji přešít a od té doby naprostá spokojenost Jinak dobrá volba

context
context napsal 23.10.19 v 20:49 10b.

krásny zed přejí hodně najetých km v sedle a krátkou zimu
A ohledně těch pneu, lepší jsem zatím neměl, jak nájezdem tak tim jak skvěle drží v náklonu jak na suchu, tak i na vodě a poměrně rychle se zahřívají při běžné jízdě

Geodet
Geodet napsal 18.08.19 v 21:03 10b.

Zdravim z Nepomuka a fandim.

ValmikP
ValmikP napsal 11.08.19 v 22:42 10b.

Ať tě slouží alespoň tak dobře jako předchozí Triumph