Suzuki AN 400 Burgman (2013)

Vlastník Hlali
Vloženo 11.8.2019
Aktualizováno 5.5.2021

Je to splneny sen. Rychly, živý, krasny, spolehlivý, obratný, proste na prvni i druhy pohled supr skutr.

Motorka koupena od FIRMA:Outdoor Liberec s.r.o. - Moto&Quad

Yamaha T-max: Burgman svym vzhledem okamzite vyhral

První dojmy - Po nasednuti na stroj jsem ziskal supr pocit, jako že k sobe patrime. Skutr reaguje presne jak by se dalo cekat a snad i lepe. Trochu jsem se potykal s vahou skutru pri pohybu na miste ale uz vim jak na to a je to v pohode.

Motorku bych doporučil pro - Nejsem závodník. Je mi 53 a tak se kochám. Takže doporučuji stejným borcům jako jsem já.

Doplňky na motorce - Turistické plexi GIVI. Držák telefonu RAM Mounts. Přídavná brzdová světla na kufr GIVI.

Update: Tak mám najeto něco okolo 3k kilometrů a jízdy si stále plně užívám. Nové plexi GIVI je supr a při mých 187 cm je dostačující. Po koupi jsem hledal nějaké doplňky nebo tuningové díly a popravdě moc toho není. Inspiraci mi přinesl MicBergsma a jeho videa na Youtube. Pořídil jsem si skvělý multifunkční držák na mobil https://www.sunnyso...16&drzak=4201523 a nainstaloval malý nabíječ https://www.alza.cz...m-usb-c-d4906423.htm , s kabelem, který jsem protáhl řídítkami takže skoro není vidět a neplete se mi. Držák i nabíječka skvěle fungují i za jízdy. Jediný problém byl, že původní USB nabíječka byla veliká a nešel zavřít kastlík. Dále jsem pro zvýšení bezpečnosti nainstaloval přídavná brzdová světla na kufr GIVI Maxia 3. Instalace v kufru i na skutru je jednoduchá a rychlá. Vše perfektně předpřipraveno výrobcem GIVI. https://www.motoobc...-e-55-maxia-3-p8104/ . Osobně se mi světla moc líbí. Dále se chystám vyrobit a instalovat zádovou opěrku řidiče. Originál opěrka je fajn ale já chci vyšší. Řešením je úprava hlavové opěrky z automobilu. Přes zimu vyrobím.
Co se týká jízdních vlastností tak asi nic podstatného neřeším. Na Yamaze xcity byla větší kola a jízda byla trošku pohodlnější. Ale na ty současný jsem si rychle zvykl. Mám 115kg a tlumiče jsou v pohodě. Zadní jsem si přepnul na 5 stupeň protože ve dvou jsem na 1 cítil doraz. Jinak vše podstatné bylo již popsáno u ostatních majitelů tohoto skutru.

tomcruise77
tomcruise77 napsal 24.09.19 v 10:57 10b.

jojo, dobrej skůtr