Suzuki GSF 1250S Bandit (2008)

Vlastník Petr163
Vloženo 8.8.2019
Aktualizováno 1.11.2020

Sháněl jsem cestovní motorku ktera bude met zadní i boční kufry a to jsem si splnil.

Motorka koupena od Soukromy prodejce - Naprosta spokojenost

Honda CBF 1000: Po vyzkouseni mi vic sedla suzuki jak honda

První dojmy - Po svezení na honde CBF 1000 jsem si jel do Bučovic vyzkoušet suzuki bandit 1250 a hned jak jsem ji viděl a sedl na ni, tak se mi zalíbila.Pak jsem se jel projet a okamžitě po první jízdě jsem ji koupil a udělal jsem dobře.

Motorku bych doporučil pro - Motorka se hodí pro ty co chteji cestovat.

Doplňky na motorce - Bandita ma vyhrivane rukojeti, padaky, zadní i boční prostorné kufry, deflektor, zasuvku 12V, ukazatel zarazene rychlosti.

Blížil se termín dovolené a já jsem chtěl že do te doby si koupím cestovní motorku se zadním a bočními kufry a to se mi splnilo. Suzuki bandit je to co jsem shanel.Vyrazili jsme na dovolenou po Slovensku, najeto cca kolem 1000 km.Vyzkoušel jsem ji po okrskách i po dálnici.A můžu říct že sedí velmi dobře a na dlouhe cesty je taky dobra a pohodlná.Přítelkyne ma za mnou dost místa a je víš než já, tak ma i vyhled. A díky deflektoru se vzduch zveda víš,tak na nas tak nefouká.Na Slovensku jsem potkal dve suzi bandit a oba spokojení.Motor šlape jak má.

tanoz
tanoz napsal 02.02.20 v 19:45 10b.

Ze zkušeností vím, že je vlastně jedno jaký stroj, či značku si pořídíš. Důležité je, že dělá radost a že poznáš i díky ní skvělé lidi, krásná místa a že se vždycky vrátíš šťastný a v pohodě zpět domů. O tom asi ten náš jednostopý svět je.
Užívej si a ať Ti nosí jen radost a pohodu.

Jackob3
Jackob3 napsal 18.01.20 v 15:53 10b.

Dobrá volba

fatman
fatman napsal 06.12.19 v 19:38 10b.

Bandit je skvělá motorka s výborným poměrem ceny a poskytnuté zábavy a užitku
Mám doma úplně stejnýho .
Tak ať dělá dál jen samou radost

bodlak2021
bodlak2021 napsal 30.11.19 v 13:25 10b.

Bandit = sázka na jistotu.

Markyza79
Markyza79 napsal 26.10.19 v 13:49 10b.