Harley Davidson FXST Softail (2004)

Vlastník tomy45
Vloženo 5.8.2019
Aktualizováno 31.8.2019

Oldskulova, hlucna ale to som chcel karburator, ten zvuk je parada. Softail = vibracie minimalne. Pre mna, to ma vykonu dost, nestretol som sa pocas 3 rokov jazdenia, ze by mi chybal.

Harley Davidson FXDWGI Dyna Wide Glide: nebolo eur :-)
Harley Davidson FXSB Softail Breakout: no zase tie eura

První dojmy - Ergonomicky sadla ako prdel na serbel. Kruhace boli na zaciatku vyzva, ale potom to uz slo. V lete mam medzi nohami omeletu, ale zevraj je to normalne :-) tak sa snazim si to uzivat. Tankujem 100oktanovy benzin, ktory kupodivu chuti TwinCam88b najlepsie.

Motorku bych doporučil pro - Pre tych co vedia, co chcu. Ak to ma byt prva moto, asi nie. Ak ste ale o tom stroji snivali pretoze ju mal Reno Raines, Daniel 'Dan' Saxon :-) nie je o com.

Doplňky na motorce - VH Short shots originals, gripy, KN filter, sedlo, prkotiny.

FXST terminatorovy cruiser. Nie je to stroj, na ktorom pojdete luskat horske prechody. Zazitok je jazda pri 80-100kmh, po vymene tlmicov vpredu aj vzadu este lepsia. Brzy... vymenene kotuc freefloat, ocelove lanka, fork brace. Ovladanie... hmm, pomalsie rychlosti si treba davat pozor, najma zatacky-krizovatka. Nie je to moto, ktora sa prisposobi vam ale vy jej netreba si nic nahovarat nie je to dokonaly stroj, ale tie nedokonalosti mam na nej rad. Vlastne ako na vsetkych starsich softail. Na odporucanie kamaratov som ju obul do Avon Cobra a je to lepsie ako Dunlop. Lepsie drzi na ceste. V meste sa chodi na tom paradne, nik vam neskoci do cesty pretoze zastane a obzera sa odkial ten hluk ide :D
Je to cisto esteticka zalezitost, mechanicky zvuk motoru, hromada zeleza.

tomy45
tomy45 napsal 12.08.19 v 21:16

No neviem mne to ako wide glide nepride. ale mozno mal obe

fatman
fatman napsal 12.08.19 v 19:31 10b.

Paráda
Jenom...Reno mal Wide Glide ...

PSanec
PSanec napsal 05.08.19 v 17:35 10b.

Pořádnej Haryk,Ten zvuk kvůli karburátorům musí pořádně dunivej.Přeji jen super km.