Honda NSR 125R (2002)

Vlastník Lukydoga
Vloženo 1.8.2019
Aktualizováno 1.8.2019

prostě uřvanej čmelák co umí i za hodně benálu dobře jet

Aprilia RS 125: více lidí mi doporučilo nsrko

První dojmy - první dojmy byli zvláštní pořad mě někdo strašil jak to zadřu atd ale po 10 km mě ty kecy už byli jedno protože jede fakt dobře oproti mému předešlému Varaderu a jako ta přívěra je fakt mazec

17,6,2019
Tenhle den jsem si koupil nsrko jeli jsme pro něj cca 100km což je v pohodě.
když jsme přijeli k majiteli a ukázal nám motorku tak jsem docela koukal motorka celá Špinavá a motoroví prostor ten byl celej od šmíru prostě hrůza.
Po vzhledové stránce měla pár nedostatku ale nic hrozného.
U motoru jsem si nebyl pořád jisty ale zvuk měl pěkný žádné chrčení nic klidný chod tak jsme motorku koupili.
Na motorce jsem na jezdil zatím 1000km tak že o moc se nepodělím.
Hned první věc co se mi strašně líbila je pohodlný posez fakt jsem čuměl jak je to pohodlný a taky přívěra prostě mazec jak se otevře a to mám motorku zavřenou a i tak jede dost dobře spotřeba je když to neženu pořád tak 5 litru na 100 ale když tomu fakt dám tak není problém jezdit za 7 skoro až 8 hodně taky záleží na stavu motoru...¨
Ovladatelnost motorky je perfektní lehká mašina a obratná jde pěkně položit do zatáčky a podrží vás odpustí i nějakou tu chybu.
Cestovaní by myslím že šlo ještě jsem nebyl nikde moc daleko tak že nevím ale větrný štítek funguje dobře mam 170cm a žádný problém.

Po 1000km se mi z motoru začali vydávat divné zvuky tak jsem motorku chtěl zavést do servisu ale to už jsem nestihl nechala mě cestou domů v servise mi řekli že je špatná vidlička řazení a převodové kolečko a některá ložiska tak že jsem docela čuměl majitel přede mnou neměnil olej vůl no.

motorka stojí v servisu už měsíc protože ložiska jsem chtěl originalní Honda tak že jdou přímo z Hondy a hned i GO.