Simson S 51 Enduro (1990)

Vlastník TommyCounterTerroris
Vloženo 1.8.2019
Aktualizováno 30.10.2019

Rychlá, super motorka koupená ve Kroměříži byla pro mne jelikož si budu dělat řídičák od 15 tak to chtělo něco na začátek a jelikož jsem na starší motorky tak tahle byla pro mne TOP.

Rieju MRT 50: Jsem radši na veterány
Jawa 125 Dandy: důvod neuveden
Jawa 100/587 Robby: důvod neuveden

První dojmy - Motorka padla ihned do ruky trvaly mj rozjezdy je to trochu jiný oproti pitbiku na kterém jsem najezdil docela dost a jak simson je i do terénu takže nějakej ten střednější terén zvládne a na silnici je úplně nejlepší prostě pro mne super motorka.

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníky nebo pro sběratele veteránů.

Doplňky na motorce - Mřížka světla

Vybral jsem si ho kvůli tomu že můj otec simsona mnel sám říkal že byl spokojenej a tím pádem mi ho doporučil takže proto jsem koupil zrovna simsona a koupil jsem raději enduro než elektronika protože je zkrátka lepší má silnější pružiny atd.
Já jsem s tím jel do kopce 80km/h takže pro mne dostačující rychlost jenom cena mne zarazila čekal jsem kolem 10-15 tisíc ale v dobrém stavu se pohybuje za 30-45 tisíc což je úplně neuvěřitelné nakonec jsme našli simsona za 25 000 pána jsme ukecali na 23 000 a to můžu být rád vůbec ta tohle cenu motor ten je dobrej jenom celá elektrika rozhašena týpek nevěděl jaký blinkry kam patří jeden blink bliká rychleji otáčkoměr ani neukazoval a tak nakonec jsme kupovali kupovali opravovali opravovali nastřikali na červenou až z toho vznikl opravdu krásný veterán. Doporučuji.EDIT:26.10.2019 Byla prodána. ?

Targus
Targus napsal 27.10.19 v 20:53 10b.

Mno, Jawa to sice není, ale něco jste tomu křápu dali, to je fakt.
Ale s mřížkou vyfičíš na STK na první dobrou, nečekej, že bys to ukecal.
Ať ti to jezdí!