Ducati Diavel (2011)

Vlastník Jimmy7373
Vloženo 1.8.2019
Aktualizováno 19.9.2019

Pro mě snad ta nejhezčí motorka co byla vyrobená

První dojmy - Hned po první projížďce, mi bylo jasné, že je to to pravé a že motorka splňuje veškerá má očekávání, dokonce i některá daleko převyšovala. Jediné co bylo trochu horší, byla její cena, ale když něco nutně potřebuješ, tak to se nedá nic dělat, takže rychlá půjčka a za týden byla motorka doma.

Doplňky na motorce - Laděný výfuk a na delší cesty cestovní paket (kufry s nosičem) od Shad u kterého mi vyhovuje jeho rychlá montáž na motorku, což je otázkou max. 5 minut a 4 šroubů.

Tuto motorku jsem si vybral proto, že mě uchvátil její design, který je opravdu nadčasový a v kombinaci černé barvy pro mě naprosto neodolatelný.
Jízdní vlastnosti naprosto skvělé, lehké ovládání i přes celkem širší pneu na zadku a o brzdách Brembo snad ani nemusím psát.
Po pravdě jediné na co jsem si musel oproti minulé motorce při prvních jízdách zvyknout (tedy kromě brutálního zátahu, což bylo zvykání ale velmi příjemné bylo to, že není dobře nechat motorku spadnout pod 3 tis otáček, protože to se jí moc nelíbí a u novějšího modelu se to již řešilo 2 svíčkami na válec a jiným úhlem vstřikování. Po pár ujetých km je již ta maličkost zapomenuta a motorka i opravdu dělá jen radost a každá jízda na ní je pro mě zážitek.
Doplnění 9/2019: po ujetí necelé jedné sezóny si každou jízdu stále neskutečně užívám a po každém návratu domů bych se před garáží nejraději otočil a vyjel si znovu. Motorka je o opravdu neskutečná, jediný slabším článek jsem na ní já, ale věřím se i to se časem zlepší a já si tak budu moci vychutnat vše co motorka dokáže nabídnout

cendows
cendows napsal 14.03.23 v 12:06 10b.

Diavel je krásnej stroj

jps13
jps13 napsal 05.08.21 v 20:22

Mašinka super-kráska.Jednička s hvězdičkou. 10 bodíkú samozřejmě.

PYTEL1
PYTEL1 napsal 08.08.19 v 10:26 10b.

Brukev
Brukev napsal 02.08.19 v 07:38 10b.

Tak přesně takovou chci taky . Černá a laďák... krásný stroj ..

Petr_TA
Petr_TA napsal 01.08.19 v 09:49 10b.

Velká gratulace
Krasavice