CFMOTO 650MT (2019)

Vlastník OSÍÍÍK
Vloženo 31.7.2019
Aktualizováno 31.7.2019

Silniční enduro v modre barve na ktere jsem opravdu zvedavej.

Motorka koupena od ADT (Horažďovice)

První dojmy - Musim rict ze prvni dojmy super vzhled dobrej funkcnost taky i budiky prijemne mozna malinko me mrzi predni kolo jen 17 ale i tak parada jizdni vlastnosti taky paradni jde hezky za plynem i ve dvou nema problem podle me cena/vykon super.

Doplňky na motorce - Padaci ram,kufry bocni.

Zvazoval jsem nad nejakym BMW ale ty penize jsou strasne a nechtel jsem 7 az 10 let starou motorku tak jsem se podival po alternatyvach a kamarad ma tento model uz dva roky a spokojenost tak jsem si rekl ze ji zkusim osobne mi 650 staci nepotrebuju litat 200 za hodku a mam rad i lesni ci polni cesty tak jsem ji zkusil za 6 dni jsem najel 1000 km a zatim musim ze parada par mousek se projevilo jako ze treba za jizdy mi na displeji problikavaji jine rychlisti nez tam mam a zrcatko porad pada dolu ale verim ze pri prvni garancce to vyresi jinak si nemuzu nejak stezovat zatim vse funguje motorka jde prijemne za plynem vzhled je paradni jsem zvedam na delsi trasy.

speedoch
speedoch napsal 12.08.19 v 19:06 8b.

Ahoj tak jak dopadl servis a ty drobné mouchy? Vše vyřešeno? Kamarád kouká na tuhle mašinu a moje cb500x se mu nelíbí což někdo rád holki někdo vdolky a já obojí

Tajflik
Tajflik napsal 07.08.19 v 22:30

Konečné nás je více

nuna
nuna napsal 02.08.19 v 20:58 10b.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 01.08.19 v 12:19 10b.