Suzuki GSF 1200 Bandit (2004)

Vlastník jedi72
Vloženo 30.7.2019
Aktualizováno 30.7.2019

Je to neskutečně rychlej tank.

První dojmy - Jede krásně odspoda. Na mně trochu delší posez páč jsme mrňavej :). Jinak na dálky maximální spokojenost. Možná to chtělo v sérii tlumič řízení občas se nepříjemně zachvěje.

Motorku bych doporučil pro - Je to moje úplně první motorka. V 18 jsem jezdil MZ150. Ve 43 jsem se zbláznil udělal papíry a koupil Bandasku a rovnou B12. Každej říkal je to blbost kup něco slabšího a nauč se jezdit. Měl jsem z ní na začátku velkej respekt ... dnes vím že je to o hlavě a v klidu se rozjezdit a je úplně jedno na čem začínám. Jasně supersport je na začátek asi fakt kravina :D. Nelituju a vím že další moto bude zase něco 100pro nad litr. Ten zátah je neskutečnej.

Doplňky na motorce - Štítek, ukazatel rychlosti, zásuvka USB, zatmavený sklíčka blinkrů a zadní lampy, padáky, zadní kufr.

Trošku bych jí chtěl poladit, hlavně podvozek. Vezmu si pár zkušeností od Haskyho12. Uvidíme jak a kam se s ní dostanu ... co se týče úprav. Jinak motorka v poho. Porucha zatím žádná. Byly jsme s ní v Alpách a taky na pohodu. Ideální je s ní jezdit kolem 130 ... moc nežere a ještě není takový odpor vzduchu.
Párkrát jsem s ní jel poměrně dost rychle a dlouho ... výsledkem bylo časté tankování a druhý den velká bolest za krkem ... holt je to nahatý ... štítek trochu pomůže.

Čadil
Čadil napsal 03.08.19 v 08:03 10b.