Suzuki GS 500E (2007)

Vlastník TriStudnanda
Vloženo 28.7.2019
Aktualizováno 22.9.2020

Motorka Suzuki GS 500 je super stroj, ktery jsem si vybrala hned na prvni pohled.

První dojmy - Krasne se ovlada, je lehka s nizkym sedlem, coz i me se svymi 164 cm nedela problem dosahnout na zem

Motorku bych doporučil pro - Doporucuji hlavne zenam a zacatecnikum

Doplňky na motorce - Motorka ma velky padaky, kufr, nastavitelne packy, reflexni prouzky na kolech, lemovka okolo nadrze, predni plexi, chranice rukou a patka pod stojanek, zasuvka 12V a hodiny na riditkach, samozrejme nesmi chybet ani kamera, cerne zrcatka, nova zarovka do predniho svetla phillips X-tremeVision (perfektne zvyrazni motorku proti prehlednuti na silnici) a ledkove zarovky v pristrojovce, takze kdyz zapomenu vypnout blinkr, tak mi to da pekne najevo... Nejdulezitejsi ale je, ze i na slunicku jde krasne poznat, kdy mam neutral.

Uprimne jsem si vybrala tuto masinu hlavne kvuli tomu, ze se na ni dela v autoskole zkouska a chtela jsem projit napoprve, tak aby me jina masina spis nerozhazovala, byla moje prvni volba predem rozhodnuta.
Hned po prvnich jizdach jsem si ji neuveritelne zamilovala. Je krasne ovladatelna, brzdi perfektne, motor slape jako hodinky a ten zvuk originalniho vyfuku je uplny balzam pro usi. Zkousky se diky ni opravdu povedli napoprve.
Momentalne na ni jezdim 50 km kazdy den do prace. Posez je velmi pohodlny. Ceka nas mnoho spolecnych kilometru, kdy si budeme uzivat jedna druhou navzajem

Rambler
Rambler napsal 02.08.19 v 17:54 10b.

Strávil jsem na ní dost času, kdybych byl menší tak ještě o něco víc. Bavilo mně jak je mírná v nízkejch otáčkách i zábavná, když se motor roztočil. Z obvyklé trojce půlitrů cb, er mi přišla gs nejhodnější. Výborně ovladatelná, na začátek skvělá.

Čadil
Čadil napsal 28.07.19 v 22:20 10b.

S-fogy
S-fogy napsal 28.07.19 v 21:48 8b.

Sluší vám to oběma - tak kolama dolů a krásné zážitky v jedné stopě

biosák
biosák napsal 28.07.19 v 21:13 10b.

Parádní půlitr

Fazerrli
Fazerrli napsal 28.07.19 v 21:08 10b.

krásný stroj, přeji mnoho šťastných kilometrů