renocar_unor

Yamaha YZF-R6 (2006)

Vlastník RRadek.
Vloženo 25.7.2019
Aktualizováno 25.7.2019

Nejkrásnější motorka jakou jsme kdy měl. Výborně ovladatelná. S krásným tmavě červeným perleťovým lakem.

První dojmy - Motorka je výborně ovladatelná. Už je to druhá R6, kterou mám a rád jsem se k ní vrátil. Hned mi padla do ruky. Měl jsem už i silnější motorky, ale 6tka mi bohatě stačí na to moje ježdění okolo komína, dá se na ní popojíždět po městě a zároveň pěkně ostře svést mimo město na pěkné silnici v zatáčkách.

Doplňky na motorce - CNC zlatě eloxované sportovní přepákování, CNC zlatě eloxovaný držák RZ, CNC páčky a gripy, EBC kevlarová spojková sada s plechy a pružinami SRK087, plexy MRA, LED přesní světlomety s angel eyes, zlatě lakované kola, laděná koncovka výfuku Lazer

Už je to druhá R6 stejný model, kterou mám a stejně jako ta první hned mi sedla do ruky. Tuto jsem si koupil s drobnými vadami a rozhodl jsem se, že to bude motorka kterou už si nechám do důchodu. Na motorce jsem udělal kompletní generálku, nově jsem si ji nalakoval do laku Deep red metallic, která je podle mě nejkrásnější barva co může být na motorce. Dále jsem k ní zvolil zlaté lakování kol a spoustu dalších zlatých doplňků, jako je sportovní přepákování, držák RZ, gripy a páčky. Dále jsem udělal generáku vidlí a nechal je nově poeloxovat. Dal jsem novou spojkovou sadu EBC SKR087, konkrétně kevlarovou spojku s plechy a tužšími pružinami. Do předních světlometů jsem nainstaloval LED čočky s angel eyes.

Petr1000RR
Petr1000RR napsal 08.12.19 v 23:00 10b.

10b

Lucky_Boy
Lucky_Boy napsal 28.07.19 v 21:57 10b.

Jacek_18
Jacek_18 napsal 26.07.19 v 06:24 10b.

Moc pěkná 10b

Pedl
Pedl napsal 25.07.19 v 23:11 10b.

Pěkná