Honda CBF 500 (2005)

Vlastník Tommy3
Vloženo 25.7.2019
Aktualizováno 11.11.2019

Honda CBF 500, rok výroby 2005, nenáročný motocykl s dostačujícím výkonem na takové to domácí ježdění.

První dojmy - Přesedlal jsem z Freewinda 650, takže výkonově +/- stejné, od spodka horší, na vrchu lepší než jednoválcový freewind.

Motorku bych doporučil pro - Říká se že pro ženy, něco na tom bude je fakt nízká a dobře ovladatelná. Zvládne i začínající jezdec.

Doplňky na motorce - laděný výfuk Ixil, miniblinkry ve předu, v zadu čiré světlo z CBF 1000, opěrné držáky na brašny, padací rámy, širší řidítka.

Nějak jsem ji sem zapomněl vložit. Mám ji již dva roky. S motorkou jsem velmi spokojený, nejsem žádný lamač rychlostních rekordů, nejezdím po zadních, po předních, prostě se rád vozím. Takže 42KW? nějakých 48Nm při 8000tis otáčkách, Není to žádné terno, ale bohatě to stačí, ještě v dnešním provozu, kde bych využil víc? Takže výkon mi stačí. Podvozek? Jo super věc, pevná drží hezky, ovladatelná jak kolo. Nijak extrémně jsem nevyrostl, takže 770mm sedlo, kdy bezpečně dosáhnu na zem :) Ve předu jeden kotouč, žádná hitparáda ale brzdí to je hlavní, zadek standard. Není to ducati aby měla velké charisma, ale vzhledem určitě neurazí. V dnešní moderní době, aby člověk kulaté světlo pohledal :) K motoru jsem se trošku vyjádřil už pár řádků výš, jen dodám, že je to veliký držák u Hondy. Mám najetých asi 36000 Km a ten motor neví o ničem. Sám jsem s motorkou najel něco přes 10tis, a v životě jsem neměl s čímkoliv sebemenší problém.