Kentoya Hammer 125 (2016)

Vlastník Bedax
Vloženo 25.7.2019
Aktualizováno 25.7.2019

Cinan na dojizdeni do prace, jelikoz nebyl ridicak na nic vetsiho a nevedel jsem zda se to vyuzije. Diky tomu jsem si udelal ridicak a budu porizovat opravdu motorku.

První dojmy - Nemel jsem seovnani takze mi vse prislo v pohode. Pote co jsem si vyzkousel japonce jsem poznal co je to skutr. Kazdopadne si na ni vzhledem k cene nemuzu stezovat. Svoji sluzbu udela. Tlumice funguji v ramci mezi, rizeni take, nikdy zadny problem jen dotahovat stale nejake sroubky.

Motorku bych doporučil pro - Pokud chcete moto k doprave po meste popripade do nejake te vesnicky

Tuto motorku jsem si vybral, protoze ji prodaval znamy, takze jsem vedel vsechnu historii a nemusel jsem se bat o udrzbu. Porizoval jsem si ji hlavne i kvuli tomu, ze na ni nemi potreba ridicak A, ktery jsem v te dobe nevlastnil.
Motorka je z ciny a je to na ni poznat pokud mate srovnani. Ja jsem s ni byl spokojeny do te doby nez jsem od kamarada vyzkousel japonskeho skutra.
Motorka jezdi tim bych to shrnul. Nikdy jsem nemel problem s ovladatelnosti a ani s porachami, pokud tedy nepocitam nejakych par sroubku ktery se musi stale dotahovat.
Jak jsem se o tomto stroji docetl na intermetu mel by zvladnout i nejaky lehky teren. To bych nikomu nedoporucoval, mel jsem tu cest jet asi kilometr po polni/ lesni ceste a uz nikdy vice. Skutr ma opravdu male kola a cinske " drapaky" to opravdu nezachrani.
Ale abych ji pouze nehanil, tak tato motorka me vzdy ovezla tam kam jsem jel, pravidelne jsem na ni jezdil i delsi vzdalenosti (20km a vice) a nikdy nebyl zadny problem.