renocar_unor

BMW F 750 GS (2019)

Vlastník habakuk_cz
Vloženo 22.7.2019
Aktualizováno 1.8.2019

Moje první velká motorka, vypadá větší než ve skutečnosti je, jejích 224 kg při jízdě není skoro cítit.

Motorka koupena od FIRMA:ACR auto (České Budějovice 4) - Chvílemi zdlouhavá komunikace kdy prodejce neodpovídal na maily, nejistý termín dodání, nakonec skoro o měsíc později než na začátku sliboval.

První dojmy - Po skůtříku Honda PCX je to obrovský skok kupředu, jede to, brzdí to, super pocit.

Doplňky na motorce - Velké padací rámy heed, plexi Kappa airflow, nosič topcase

Zatám zajíždím, seznamujeme se, časem přidám nějaké svoje dojmy. Motorka zatím dostala padací rámy, vyšší plexi, nosič na topcase.

Tak. mám po zájezdu, servis v 1000 km vyšel u Stratos Auto na 3403 Kč. No, není to málo, ale BMW. Co by člověk čekal.

Během zájezdu nebyly žádné problémy, spotřeba 4,0 l/100km mimo obec, po Praze za cca 4,5 l/100km.

Namontované plexi givi/kappa airflow chce v držácích o cca 1-1,5 cm podložit, aby vzduch proudil i pod něj a nevznikaly turbulence. Přesnou polohu zatím ladím. :)

plotna Kappa/Givi (K)M9 s montáží sedla jak prdel na hrnec, ALE! za jízdy se v rychlostech kolem 70 a 110 km/h ozývá dost hlasité a nepříjemné pískání, hledám zatím odkud to jde, ale je to fakt otravný. :/

habakuk_cz
habakuk_cz napsal 14.11.21 v 14:10

Luba007: pár ran už dostal a drží, za ty prachy za mě super, namontoval jsem ho za jeden večer, bez nějakých kombinací. tašky taky docela držej, po dvou letech budou chtít jenom vyměnit "úchyty" do rámu, které jsou z neoprenu a už je za tu dobu takovej vytahanej a tašky plandaj...

Luba007
Luba007 napsal 03.11.21 v 21:43 10b.

Jak jsi spokejny s padacim ramem Heed? Jde namontovat v domacich podminkach?

Ricchard
Ricchard napsal 09.04.20 v 23:17 10b.

Dobry volba , preji mnoho stastnych km kolama dolu

Peťís18
Peťís18 napsal 19.01.20 v 18:57 10b.

VendyCBR
VendyCBR napsal 30.07.19 v 07:28 10b.