Kawasaki EN 500 (1994)

Vlastník stenlijawa
Vloženo 21.7.2019
Aktualizováno 21.7.2019

Je to krasavice inteligentni, ktera vi po cem touzim.

Motorka koupena od zetzet (Kamenné Žehrovice) - Super domluva, prijemne vystupovani a ferove jednani, ochota pri vyrizovani dokladu, proste radost obchodovat s timto prodejcem! Doporucuji !

První dojmy - Okamzite jsem pochopil, ze to neni moje predesla 250 suza se 13 kW. Velmi slusna akcelerace, na svuj obsah velmi dobry vykon, prekvapive tichy chod stroje, super posez, po projeti prvni zatacky jsem nabyl dojmu, ze ma servo -:), pocit jistoty v jejim sedle mi rikal: "Dobra volba!"

Motorku bych doporučil pro - Motorka je podle mne pro klidne pohodare (pohodarky).

Doplňky na motorce - Vyhrivane rukojeti.

Kawu jsem si vybral hlavne pro jeji vzhled, jsem zastancem klasiky, hlavne vypletanych kol. Moje predesla suza GN 250 byla skvela motorka, krasavice,( verim ze jsem ji predal do dobrych rukou), ale pri cestovani po vlastech ceskych proste chybeli konici pri jizde do delsiho kopce a predjizdeni. "Enko" splnuje v tomto smeru vsechny moje pozadavky, radovy, kapalinou chlazeny dvouvalcovy motor DOHC s 37kW je fakt delnik. Jeho tichy a klidny chod umoznuje pohodovou jizdu cca 80-90 km/hod kopec-nekopec. V pripade potreby neni problem otocenim heftu probudit ostatni podrimujici koniky a dostat se az na deklarovanych 172 km/hod, to uz ale neni na pohodu. (zkusil jsem a umi to ta mrska). Podle mne ten motor nema chybu. Pohodli pri jizde za mne taky dobry, vcelku siroke a pohodlne sedlo, odpruzeni ok.za spolujezdce nevim, jezdim sam. Vcelku nizke sedlo nasvedcuje, ze motorka je vhodnejsi pro mensi jezce ( mam 171 cm). Snad jen pri jizde v kratasech za tepleho pocasi, kdyz sepne sahara, trosku tepla navic. V zatackach sedi dobre, samosrejme uz konstrukce stroje a pohon remenem napovida, ze nejlepe se citi na silnici, pripadne zpevnenych cestach. Spotreba prijemna, pri klidne jizde 4,5-5l. Moto vlastnim od letosniho kvetna, a po vymene provoznich kapalin, serizeni ventilu a karburatoru mame spolecne v tele 1500 km, zatim bez jedineho problemu. Misto doporuceni rikam, ze je to motorka na pohodu o hmotnosti 200 kg a skvela kamaradka. Tak si to preberte. -:)

tepr
tepr napsal 28.05.20 v 10:32 10b.

Dobrá volba.

KAWAHAB
KAWAHAB napsal 24.01.20 v 23:31 10b.

Prostě... Kawa

Vladi750VN
Vladi750VN napsal 02.09.19 v 17:27 10b.

Opravdu krasavice.

tomcruise77
tomcruise77 napsal 28.07.19 v 09:53 10b.

Parádní krásně modrá klasika. ?

fery251
fery251 napsal 22.07.19 v 13:39 10b.

Dobrá volba, pěkně napsaná recenze
Kawa forever...