Suzuki GSR 750 (2011)

Vlastník Radek7S
Vloženo 19.7.2019
Aktualizováno 3.4.2020

Motorka je uzasna,taha jako diva :)

Motorka koupena od FIRMA:MK MOTO (Prostějov) - Prodejce shovivavy. Vse co jsem potreboval vedet rekl. Nic netajil. Po obhlidce mym mechanikem a jeho schvalenim, ze masina je vpoho, jsem motorku koupil behem chvilky.

Kawasaki Z 750R: důvod neuveden

První dojmy - Je to ma prvni motorka a dojmy nejdou slovy vyjadrit. Je to neco neskutecneho :)

Motorku bych doporučil pro - Ja jakozto zacatecnik tak bych ji smele doporucil zacatecnikum ale i zkusenejsim jezdcum.

Doplňky na motorce - Vyfuk SC Project, doplnky(olejove vicko, rolny, zavazicka),prepakovani,krovka,cnc packy,padaky.

Puvodne jsem chtel kawasaki z750, protoze se me vzhledove hodne libila a mela ten agresivni styl. Po shlednuti suzuki gsr 750, jsem uz pak nechtel jinou. Hodne jsem cetl clanku o ni a zkusenymi uzivateli a recenzenty v ruznych casopisoch bylo receno ze muze byt i pro zacatecniky. Pro me to byla jasna volba. Je to ma 1.motorka, jsem novacek v tomhle,takze prvni kilometry sem byl jak drevo ale az sem zhodil ostych a zvyk si na masinu tak se na ni jede paradne. Zatim asi nemuzu hodnotit celkove masinu protoze sem z ni uneseny. Az najedu vice km tak podam vetsi hodnoceni.

Najeto 500km:

Motorka jede fakt dobre. V zatackach sedi jak prdel na hrnec. Taha od nizkych otacek velice dobre. Nemam co bych vytknul po technicke strance. Ikdyz sem cetl recenze ze brzdy u teto motorky jsou jen na dobrzdovani, tak me brzdy brzdi neskutecne. Akorat bych vytkl maly plexi stitek. Vitr docela dost cloume nad 100km/h. Nevim jestli by to vetsi stit vyresil, asi ano, ale nenasel sem takovy, ktery by se designove hodil k teto motorce. A dalsi je asi sedlo. Tak jako u vetsiny silnicnich motorek, tak po 200km uz me boli prdel. Mam duvod se divat, jak sedadlo presit a zhebcit ho pro moju prdel :D

hazbenda
hazbenda napsal 02.06.21 v 18:54 10b.

Krásná GSRka , mám v black a prdel po 200 km cítím taky ...ale tu mašinu miluju ...přeju hodně šťastných km a zábavy k tomu

solio
solio napsal 10.08.19 v 09:07 10b.

Pěkná, ať slouží! 10 bodů

Seri34
Seri34 napsal 19.07.19 v 23:16 10b.

Paradicka